شهردار بروجرد:

لرستان خبر: شهردار بروجرد گفت: قرارداد طرح پارکومتر با چند شرکت فعال در این زمینه منعقد شده است که به زودی این طرح در سه میدان پرتردد شهر اجرایی می‎شود.

به گزارش لرستان خبر، منوچهر یوسفی ظهر امروز در کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بروجرد اظهار داشت: در رفع معضل ترافیک شهری، شهرداری تنها ارگان پاسخگو نیست بلکه راهنمایی و رانندگی نیروی انظامی به عنوان اجراکننده طرح های شهرداری، ضامن اجرای این طرح‌ها در سطح شهر است.

 

وی افزود: به منظور نصب تابلوهای علائم راهنمایی و رانندگی در محور کمربندی، بیش از 200 میلیون تومان هزینه شده است و باید هر چه سریعتر طرح‌های ترافیکی این شهرستان، اجرا شود و امیدواریم تا پایان امسال، کار تعمیر و تعویض تابلوهای علائم ترافیکی به پایان برسد.

 

شهردار بروجرد به اجرای طرح پارکبان اشاره و عنوان کرد: با توجه به گسترش تردد خودروها در سطح شهر و پاسخگو نبودن خیابان ها به این حجم از تردد و با وجود قدیمی بودن بافت شهر، شهرداری طرح پارکبان را اجرایی کرد.

 

وی ضمن گله مندی از راهنمایی و رانندگی، تصریح کرد: راهنمایی و رانندگی به عنوان ضامن اجرایی طرحهای شهرداری، این طرح را حمایت نکرد و طرح در همان ابتدای اجرا با شکست مواجه شد و مشکل ترافیک کماکان به قوت خود باقی است.

 

یوسفی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه تعامل راهنمایی و رانندگی با شهرداری به عنوان بازوی اجرایی در شهر، سبب کاهش ترافیک شهری می شود، اما تاکنون پیگیری‌های شهرداری در جهت همکاری‌ها به نتیجه لازم نرسیده است.

 

شهردار بروجرد بیان کرد: قرارداد طرح پارکومتر با چند شرکت فعال در این زمینه منعقد شده است که به زودی این طرح در سه میدان پرتردد شهر اجرایی میشود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات