مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب بروجرد:

لرستان خبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب بروجرد گفت: 600 میلیون تومان اعتبار برای آبرسانی به میدان آیت‌الله بروجردی در این شهرستان هزینه شده و هم اکنون کار نوسازی شبکه هاب فرسوده آب شرب در بروجرد در حال اجرا است.

به گزارش لرستان خبر، حبیب الله حدادی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب بروجرد امروز در جلسه شورای حفاظت از منابع آب بروجرد، اظهار داشت: 30 درصد آب شرب شهرستان بروجرد از سرچشمه گلرود تأمین میشود.

 

وی با تأکید بر توجه ویژه مردم و مسئولان به صرفه جویی در آب در زمستان، افزود: لزوم صرفه جویی در آب در فصل سرد سال نسبت به مابقی فصول سال از اهمیت بالاتری برخوردار است.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب بروجرد عنوان کرد: 600 میلیون تومان اعتبار برای آبرسانی به میدان آیت‌الله بروجردی در این شهرستان هزینه شده و هم اکنون کار نوسازی شبکه هاب فرسوده آب شرب در بروجرد در حال اجرا است.

 

پورقاسمیان فرماندار ویژه بروجرد در این جلسه بیان کرد: با توجه به کمبود آب در روستاهی بروجرد، رعایت الگوی صحیح مصرف ضروری است.

 

وی ضمن تأکید بر ترویج فرهنگ حفاظت از منابع آبی، افزود: همه دستگاه ها موظفند، منابع حیاتی و آب را در شهرستان مدیریت کنند، چرا که حفاظت از این منابع در ایجاد توسعه پایدار و به تعادل رسیدن منابع و مصارف از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

فرماندار ویژه بروجرد با اشاره به مصرف بی رویه آب در کشاورزی، خاطر نشان کرد: الگوي كشت در بخش كشاورزي در شهرستان بروجرد بايد با قدرت تمام اجرا شود و کشاورزان با رعایت الگوی مصرف از بروز بحران کم آبی جلوگیری کنند.

 

وی با اشاره به هدف تشکیل جلسه شورای حفاظت از منابع آب، اظهار داشت: جلسه شوراي حفاظت منابع آب به منظور ايجاد وحدت رويه اجرايي و نظامند كردن بهره برداري و حفاظت از منابع آب در شهرستان تشكيل شده است.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات