عضو شورای اسلامی شهر بروجرد:

لرستان خبر: عضو شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: در بین ادارات، گاهی اوقات موازی کاری، ناهماهنگی دیده می شود که سبب اتلاف وقت و انرژی می شود که برای حل این مشکل، ضروری است سند چشم انداز توسعه شهر تنظیم شود.

به گزارش لرستان خبر، محمدرضا معظمی گودرزی صبح امروز در جلسه شورای اسلامی بروجرد اظهار داشت: در بین ادارات، گاهی اوقات موازی کاری، ناهماهنگی دیده می شود که سبب اتلاف وقت و انرژی می شود که برای حل این مشکل، ضروری است سند چشم انداز توسعه شهر تنظیم شود.

 

وی با اشاره به اینکه این مشکل می تواند با همکاری فرمانداری حل شود، افزود: با تنظیم این سند در کوتاه مدت، بلندمدت و میان مدت می توان مشکل ناهماهنگی ادارات را رفع کرد و از این طریق ادارات برنامه خود را بر اساس این سند اجرایی می کنند.

 

عضو شورای شهر بروجرد با اشاره به برخی مشکلات شهر بروجرد، عنوان کرد: نبود درآمد پایدار در حوزه‏‌های مختلف و ادارات شهرستان، اجرایی نشدن برخی پروژه ها نظیر پایش تصویری، کمبود آب شرب و کشاورزی در برخی روستاها از جمله مشکلات حل نشده بروجرد هستند.

 

وی با اشاره به مشکل نبود درآمد پایدار بیان کرد: در بروجرد با وجود وفور منابع طبیعی، منایع مالی و تولید ثروت وجود ندارد، که در این راستا تلاش استانداری و فرمانداری برای جذب سرمایه گذار ضروری است.

 

معظمی گودرزی به پروژه های اجرایی نشده در بروجرد اشاره و تصریح کرد: پروژه پایش تصویری با هدف ارتقاء امنیت و تسهیل در ترافیک شهری توسط سازمان فناوری اطلاعات شهرداری بروجرد طراحی شده است.

 

وی خاطر نشان کرد: با وجود پیگیری های صورت گرفته تاکنون این طرح اجرایی نشده و شورای شهر از فرمانداری درخواست دارد که در جهت اجرایی شدن این پروژه اقدامات لازم را انجام دهد.

 

عضو شورای شهر بروجرد با اشاره به کمبود آب در روستاهای بروجرد، گفت: کمبود آب در برخی روستاهای بروجرد به گونه ای است که حتی در فصول بارندگی نیز آب شرب آنها از طریق تانکر تأمین می شود، از طرفی در برخی روستاها، به دلایل مختلف زمین های حاصل خیز آنها خشک شده اند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات