در واکنش به همایش وحدت شکن مطرح شد

دفتر مرکزی تشکلهای اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان با صدور بیانیهای اهانت‎های مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نسبت به عمارهای انقلاب را محکوم کرد.

به گزارش لرستان خبر، در بیانیه دفتر مرکزی تشکلهای اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان که در محکومیت اهانتهای حجت الاسلام حنان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نسبت به عمارهای انقلاب از جمله آیت الله علم الهدی صاد شده آمده است: امروزه برای همه آگاهان جهان آشکارشده که آمریکا وصهیونیسم وانگلیس و حاکمان خائن عربستان وترکیه وبرخی کشورهای عربی دیگر منطقه، حامیان اصلی گروههای تروریستی از قبیل القاعده وطالبان و داعش می باشند؛ چرا که هیچ گروه مستقلی به تنهایی نمی تواند به یکباره چندین کشور اسلامی از افغانستان و پاکستان تا عراق وسوریه ولبنان ویمن و برخی کشورهای آفریقایی را به خاک وخون کشیده وبخش هایی ازآنها را هم به اشغال خود درآورد.

 

در این بیانیه تصریح شده است: همچنین این موضوع قابل انکار نیست که حامیان اصلی فتنه آمریکایی - صهیونیستی 88، همان قدرت های مستبد و ظالمی هستند که امروز از داعش حمایت می کنند؛ زیراحاکمان آمریکا ورژیم صهیونیستی به صراحت وکراراً حمایت خود را از سران فتنه اعلام کرده و اسناد حمایت مالی عربستان و برخی کشورهای منطقه ازسران فتنه هم موجود است.

 

طرفداری امپراتوری رسانه ای دشمنان غربی و عربی در این ایام ازسران فتنه و غوغای رسانه ای آنها در مرثیه خوانی برای حبس خانگی سران فتنه، مؤید این مسئله است.

 

دفتر مرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان در این بیانیه افزوده است: اما پس از آنکه دریای خروشان مردم درحماسه 9 دی همه توطئه ها و برنامه ریزی های 10 ساله دشمنان خارجی وایادی داخلی آنها را درفتنه 88 به زباله دان تاریخ سپرد وآنها را ناامید وناکام گذاشت؛ لذا برای انتقام از حماسه سازان 9 دی یعنی توده مردم و فشار به ملت و با درخواست های پیگیر سران فتنه، آمریکاییها تحریم های اقتصادی را تشدید کردند.

 

در این بیانیه آمده است: خیانت سران فتنه در همدستی با دشمنان برای تشدید تحریم های اقتصادی قابل انکار نیست چرا که برخی هم پیمانان گذشته آنها به تلاش پی گیر برخی آقازاده ها و عاملان فتنه دراین زمینه اعتراف نموده اند؛ اما برعکس این خواص قدرت طلب و دنیاگرا و بی بصیرت، بودند علما و فرهیختگان و خواص بابصیرتی که نه تنها فریب مال دنیا و توطئه معاویه های دوران را نخوردند؛ بلکه عمارگونه به روشنگری فتنه گران و فاسدان مالی واقتصادی پرداخته ودر مقابل خیانت ایادی استکبار ایستادگی کردند و به همین دلیل است که همواره مورد هجوم بوق های تبلیغاتی خارجی و دنباله های داخلی آنها و رسانه های زنجیره ای قرارگرفته اند.

 

در بیانیه دفتر مرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان تصریح شده است: حضرات آقایان « آیت الله علم الهدی »و «حجت الاسلام پناهیان» و«حجت الاسلام رسایی» از جمله عمارهای زمانه هستند که به دلیل افشای چهره  پنهان فاسدان اقتصادی و جریانات انحرافی و فتنه گران، مورد هجمه قرار گرفته اند؛ بنابراین بی دلیل نیست که سخنران فریب خورده همایش اصلاح طلبان افراطی که اخیراً در کوهدشت برگزار گردید، تحت تاثیر سوت وکف های حاضرین آن هم در ایام سوگواری ماه صفر!! دچار ذوق زدگی شده و بطور ناشیانه و به دور از انصاف واخلاق اسلامی اتهامات ناروایی را به این عالمان وارسته و برخی نمایندگان مردم، وارد نمود و با کلماتی تند و افراطی، آنها را سرسلسله افراطی گری و زمینه ساز ایجاد داعش در ایران معرفی کرده بود؟!!

 

 این بیانیه افزوده است: از این سخنران محترم که با پیگیریهای فراوان به آرزوی دیرینه خود یعنی گرفتن پست و مقام رسیده است، می پرسیم براستی امروز حامیان اصلی داعش از چه کسانی در داخل حمایت می کنند و در مقابل چه کسانی را مورد حمله رسانه ای خود قرار داده و آنها را ترور شخصیتی می کنند؟ مگر نه این است که امپراتوری رسانه ای آنها با نادیده گرفتن برخی مفاسد مالی آقا زاده ها، با همان شدتی که در تطهیر عاملان وسران فتنه تلاش می کنند و برای آزادیشان از حبس ناله سر می دهند، باهمان شدت عمارهای انقلاب و از جمله این سه چهره با بصیرت  واکثریت مجلس شورای اسلامی را مورد هجمه خود قرارداده اند؟ شما که از بیت المال پول می گیرید تا مردم را ارشاد کرده و به آنها درس اخلاق بدهید، باچه مجوزی امکانات دولتی تحت مدیریت خود را دراختیار یک همایش حزبی قرار داده و خود در میان سوت وکف آنها، به یاران انقلاب و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تهمت میزنید؟

 

در ادامه این بیانیه آمده است: ما اعضای تشکل های اسلامی دانشجوئی وفار غ التحصیلان استان لر ستان بار دیگر این قبیل سخنان  هتاکانه  و خلاف اخلاق علیه یاران انقلاب و نمایند گان مردم در مجلس شورای اسلامی را محکوم نموده و به برگزاری همایش تفرقه انگیز و وحدت شکن مذکور آن هم با استفاده از امکانات دولتی، شدیداً اعتراض داریم.

 

دفتر مرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان در پایان این بیانیه افزوده است: باتوجه به بیانات مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) وتاکید ایشان به وحدت رویه در زمان فعلی که کشور را در پیچ تاریخی قلمداد فرموده اند؛ لذا ازمسئولین محترم دولت تدبیر و امید که شعار«اعتدال» را مشی خود قرارداده اند می خواهیم تا صحبت های احساسی و حرمت شکن و تفرقه انگیز سخنران  این همایش را بشدت محکوم کرده و با مدیران خاطی که با حضور خود در این همایش وحدت شکن، امکانات دولتی را هم دراختیار یک گروه تند رو قرار دادهاند، برخورد قاطع وقانونی داشته باشند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات