مدیر شرکت گاز لرستان:

لرستان خبر: مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت: با وجود روند رو به افزایش مطالبات این شرکت از مشترکان خود، تاکنون نتوانسته به تعهدات خود عمل کند.

به گزارش لرستان خبر، حشمت‌الله شمس خرم‌آبادی صبح امروز در شورای آموزش و پرورش استان لرستان اظهار داشت: با توجه به مطالباتی که شرکت گاز استان از دستگاه های اجرایی  و مشترکان استانی دارد، در راستای اجرای طرح های توسعه ای خود در استان با مشکل مواجه شده است.

 

وی افزود: شرکت گاز استان باید ماهانه 18 میلیون تومان به حساب خزانه واریز کند که با وجود روند رو به افزایش مطالبات این شرکت از مشترکان خود، تاکنون نتوانسته به تعهدات خود عمل کند.

 

مدیرعامل شرکت گاز لرستان عنوان کرد: در صورتی که مطالبات این شرکت پرداخت شود، ما می توانیم در راستای اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری و طرح های اجرایی شرکت اقدام کنیم که تحقق این امر همکاری مسئولان استانی به ویژه شخص استاندار لرستان را می طلبد.

 

وی تصریح کرد: در ابتدای امسال مطالبات شرکت گاز از مشترکان لرستانی 50 میلیارد تومان بوده است که با روند افزایشی آن هم اکنون این رقم به 70 میلیارد تومان رسیده است.

 

شمس خرم‌آبادی بیان کرد: در حال حاضر آموزش و پرورش استان 350 میلیون تومان و سی‌ان‌جی‌های شهرداری خرم‌آباد دو میلیارد و 500 میلیون تومان به شرکت گاز استان بدهکارند.

 

وی خاطر نشان کرد: در صورت قطع گاز سی‌ان‌جی‌ها، نارضایتی مردم را به دنبال دارد که در این راستا  از تمامی مسئولان به ویژه آموزش وپرورش، شهرداری، صنعت و معدن و مشترکان خانگی درخواست می کنیم برای رفع مشکلات شرکت برقريال نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند.

 

هوشنگ بازوند در این جلسه اظهار داشت: در لرستان در راستای فرهنگ سازی قناعت اقدامی انجام نشده است و دستگاه های مربوطه به ویژه دانشگاه ها و آموزش و پرورش باید در این زمینه کار کنند.

 

وی افزود: لرستان در زمینه سرانه مصرف خانوار در کشور رتبه پنجم و در زمینه سرانه درآمدی جزء استان های آخر و 29 قرار دارد که باید تلاش شود فاصله زیاد بین مصرف و درآمد در استان با فرهنگ سازی در این راستا کاهش یابد.

 

استاندار لرستان عنوان کرد: آموزش و پرورش سرمایه است و تمامی دستگاه های اجرایی موظفند در راستای ارتقاء تعلیم و تربیت در استان با آموزش و پرورش همکاری کنند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات