امروز/

لرستان خبر: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر، ظهر امروز 6 طرح مخابراتی در بروجرد با حضور مسئولان شهرستانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش لرستان خبر، به مناسبت ایام‌الله دهه فجر، ظهر امروز شش طرح مخابراتی در بروجرد با حضور مسئولان شهرستانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

 

غلامرضا فلاحی، رئیس شرکت مخابرات بروجرد در این مراسم اظهار داشت: در راستای عملیاتی کردن و اجرایی شدن این طرح‌های مخابراتی اعتباری معادل شش میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه شده است.

 

وی افزود: طرح بهره‌برداری از BTS 16 تلفن همراه مهم‌ترین این طرح‌هاست که به منظور سرویس‌دهی به اینترنت پرسرعت همراه راه اندازی شده است.

 

رئیس مخابرات بروجرد عنوان کرد: اعتبار هزینه شده در راستای راه اندازی این طرح سه ملیارد و 200 میلون تومان بوده است.

 

وی تصریح کرد: شش طرح توسعه BTS  تلفن‌های همراه در مناطق مختلف شهری به منظور توسعه شبکه تلفن همراه نصب و راه‌اندازی شده است.

 

فلاحی با اشاره به دو طرح اختصاصی، بیان کرد: اتصال بیمارستانهای شهید چمران و امام خمینی (ره) و سازمان تأمین اجتماعی بروجرد به شبکه فیبر نوری از جمله این طرح‌هاست.

 

وی خاطر‌نشان کرد: 12 کافو نوری به منظور سرویس‌دهی تلفن ثابت به مناطق مسکن مهر، شهرک غرب و کوی پزشکان راه‌اندازی شده و نیز در حوزه روستایی پیش از این پروژه توسعه ADSL  در 33 نقطه روستایی اجرا شده است.

 

رئیس مخابرات بروجرد گفت: کافو نوری سیستمی است که تمام امکانات یک مرکز سوئیچ را توسط فیبر نوری به چند 10 کیلومتر آن طرف‌تر از مرکز منتقل می‌کند و میتوان در آن منطقه خدمات تلفن ثابت و ADSL را به متقاضیان واگذار کرد.
 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات