نماینده ولی فقیه در لرستان:

لرستان خبر: نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: امسال بیش از 2 میلیارد تومان زکات در لرستان جمعآوری شد که در طی سال برای رفع نیاز نیازمندان هزینه شد.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام سیداحمد میرعمادی عصر امروز در شورای زکات لرستان در خرم‌آباد اظهار داشت: امسال بیش از دو میلیارد تومان زکات در لرستان جمعآوری شد.

 

وی افزود: با توجه به اینکه موارد مصرف زکات برای فقرا و نیازمندان است، بنابراین ضروری است مصرف زکات در لرستان با برنامهریزی مناسب هدایت صحیح شود.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: امسال لرستان رتبه خوبی در زمینه زکات داشته است و مقدار زکات جمعآوری شده طی سال برای رفع نیاز نیازمندان هزینه شده است.

 

وی تصریح کرد: استان لرستان امسال با وجود اینکه در بحث گندم موفق عمل نکرده است اما در دیگر قسمتها زکات خوبی جمعآوری شده است.

 

میرعمادی ضمن تأکید بر اینکه دستگاههای اجرایی باید تعهدات خود را در زمینه زکات ارائه دهند، بیان کرد: هر دستگاه باید برنامهریزی خود را در این راستا برای سال آینده انجام دهد و تا پایان اسفندماه امسال به دبیرخانه شورا ارائه دهد.

 

وی ضمن قدردانی از تلاش صدا و سیما در اطلاع رسانی بحث زکات، خاطرنشان کرد: امسال صدا و سیما به عنوان دستگاه برتر در زمینه زکات معرفی میشود.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: شورای زکات باید رسانهها و خبرگزاریهایی را که در زمینه بحث زکات مؤثر بودهاند، معرفی و از آنها قدردانی کند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات