رئیس صنعت،معدن و تجارت بروجرد:

لرستان خبر: رئیس صنعت معدن و تجارت بروجرد گفت: هفت هزار و 500 بازرسی در طرح نوروزی شهرستان بروجرد انجام شد و با شناسایی تخلفات و واحدهای صنفی متخلف جهت سیر مراحل قانونی تحویل سازمان تعزیرات حکومتی شهرستان شدند.

به گزارش لرستان خبر، محمد‌مهدی شریف‌طبع ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با همکاری بازرسان ادارات صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف در ایام پایانی سال و ایام نوروز بازرسی‌های مستمری به صورت گشت‌های کشیک در بروجرد انجام شد.

 

وی ضمن اشاره به محدود شدن تخلفات در این مدت توسط بازرسی‌های انجام شده، افزود: در طرح نوروزی نظارت و بازرسی که از 16 اسفند آغاز و تا پایان تعطیلات ادامه داشت، بازرسی از واحدهای عرضه اقلام شب عید انجام شد.

 

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت بروجرد عنوان کرد: هفت هزار و 500 بازرسی در شهرستان بروجرد انجام شد و با شناسایی تخلفات و واحدهای صنفی متخلف جهت سیر مراحل قانونی تحویل سازمان تعزیرات حکومتی شهرستان شدند.

 

وی تصریح کرد: در این ایام، گرانفروشی، عدم رعایت موازین بهداشتی و کم‌فروشی از جمله مهم‌ترین تخلفات در زمینه عرضه کالا در بروجرد بوده است.

 

شریف‌طبع بیان کرد: در راستای ارائه خدمات به شهروندان، نمایشگاه عرضه اقلام موردنیاز برپا شد که از نظر نظم و کیفیت مورد توجه بازرسان استانی و کشوری قرار گرفت.

 

وی خاطر‌نشان کرد: در طول ایان تعطیلات نوروزی برخی صنوف مهم و خدماتی نظیر خبازی در مبادی ورودی و خروجی شهر برای رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی خدمت‌رسانی می‌کردند.

 

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت بروجرد گفت: در این مدت دو واحد مرغ‌فروشی که مرغ منجمد را به مرغ گرم تبدیل کرده و به عنوان مرغ گرم به فروش می‌رساندند، شناسایی و توقیف شدند.

 

وی افزود: نمایشگاه بهاره عرضه اقلام مورد نیاز در شهرستان، با توجه به افزایش نسبی قیمت مرغ، توانست قیمت مرغ را کاهش دهد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات