مدیرکل استاندارد لرستان:

لرستان خبر: مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان گفت: با توجه به این‌که 12 شرکت و تاسیسات سیلندر پرکنی گاز مایع در لرستان وجود دارد، شرکت بوتان گاز نخستین شرکتی است که توانسته پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری را دریافت کند.

به گزارش لرستان خبر، مرضیه قنبریان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای نخستین بار برای حمل‌و‌نقل و ذخیره‌سازی و توزیع گاز مایع در لرستان صادر شد.

 

وی ضمن اشاره به صدور پروانه استاندارد برای تأسیسات سیلندر پرکنی در استان، افزود: در راستای عرضه خدمات شارژ سیلندر، واحد سیلندر پرکنی بوتان گاز موفق شد پروانه استاندارد دریافت کند.

 

مدیر‌کل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان با اشاره به پیگیری صدور پروانه علامت استاندارد اجباری برای مابقی شرکت‌های سیلندر پرکنی در استان، عنوان کرد: با توجه به این‌که 12 شرکت و تاسیسات سیلندر پرکنی گاز مایع در لرستان وجود دارد، شرکت بوتان گاز  نخستین شرکتی است که توانسته پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری را دریافت کند.

 

وی تصریح کرد: شرکت‌های گاز پرکنی در راستای شارژ سیلندر به رعایت استاندارد ملی ایران به شماره 841 – مقررات ایمنی و حمل‌و‌نقل و توزیع گاز مایع هستند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات