مدیر امور برق بروجرد:

لرستان خبر: مدیر امور برق شهرستان بروجرد گفت: به منظور بهره‌گیری از حداکثر توان برق مصرفی و جلوگیری از هدررفت آن طرح بعثت در بروجرد اجرا می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، محمدعلی خسروی عصر امروز در جمع خبرنگاران در بروجرد اظهار داشت: ساماندهی مصرف برق و جلوگیری از هدررفت برق مصرفی در شهرستان بروجرد یکی از برنامه‌ها مهم شرکت برق در سال جدید است.

 

وی ضمن تأکید بر پیگیری مجدانه این شرکت در کاهش تلفات انرژی برق به عنوان مهم‌ترین سرفصل کاری، افزود: میزان هدررفت برق مصرفی در این شهرستان در سال گذشته13 درصد بوده است.

 

مدیر امور برق بروجرد عنوان کرد: دست‌کاری کنتورهای برق خانگی و ایجاد انشعابات غیرمجاز از سوی مشترکان از جمله دلایل اصلی تلفات انرژی برق در بروجرد است.

 

وی تصریح کرد: برخورد جدی با متخلفانی که اقدام به دست‌کاری تجهیزات و کنتورهای اندازه‌گیری مصرف برق می‌کنند و نیز جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز در برخی مناطق از شهرستان از دیگر برنامه‌های شرکت برق است.

 

خسروی بیان کرد: میزان هدررفت برق مصرفی در سال 92، در بروجرد 18.5 درصد بوده، درحالی‌که این میزان هدررفت در اواخر سال 93 به 13 درصد رسیده است و تلاش می‌شود با اجرای برنامه‌های پیشگیرانه این رقم امسال به 10 درصد رقم کنونی برسد.

 

وی دریافت مطالبات از مشترکان را از دیگر برنامههای این شرکت در سال جدید عنوان و خاطر‌نشان کرد: شرکت برق بروجرد 11 میلیارد و 300 میلیون تومان از مشترکان شهری و روستایی طلب دارد.

 

مدیر امور برق بروجرد گفت: به منظور بهره‌گیری از حداکثر توان برق مصرفی و جلوگیری از هدررفت آن طرح بعثت در بروجرد اجرا می‌شود.

 

وی افزود: امسال باید250 کیلومتر شبکه فشار ضعیف باقی‌مانده به کابل خودنگهدار مجهز شوند چرا‌که نصب این کابل‏‌ها اقدامی مؤثر در راستای پیشگیری از سوء‌استفاده سودجویان در این زمینه است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات