نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس عنوان کرد

لرستان خبر: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: با وجود وعده‌های داده شده در گذشته تا‌کنون تسهیلاتی برای پروژه کارخانه فولاد فراز گهر دورود پرداخت نشده است.

به گزارش لرستان خبر، عباس قائدرحمت ظهر امروز در جمع مدیران شهرستان دورود اظهار داشت: با وجود وعده‌های داده شده در گذشته تا‌کنون تسهیلاتی برای پروژه کارخانه فولاد فراز گهر دورود پرداخت نشده است.

 

وی افزود: با توجه به نیمه‌کاره ماندن برخی پروژه‌ها در شهرستان دورود و با توجه به لزوم تحقق شعار سال 94 دولتمردان باید توجه ویژه‌ای به مطالبات مردم داشته باشند.

 

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس ضمن تأکید بر این‌که پروژه فولاد ازنا از جمله پروژه‌هایی است که امیدواریم امسال به بهره‌برداری برسد، عنوان کرد: با توجه به بهره‌برداری از منطقه ویژه اقتصادی و گمرگ ازنا پس از 18 سال، باید در راستای توسعه بیشتر این مجموعه تلاش شود.

 

وی تصریح کرد: با بهره‌برداری از فاز نخست کارخانه تولید دارو بایر افلاک ازنا در سال گذشته، شاهد عرضه داروهای این مجوعه در بازار و حضور در نمایشگاه بین‌المللی هستیم.

 

قائدرحمت بیان کرد: پیش‌بینی می شود یک نوع داروی انسانی تا پایان سال 94 توسط این کارخانه تولید شده و جهت عرضه وارد بازار شود.

 

وی ضمن تأکید بر این‌که فاز دوم کارخانه داروسازی بایر افلاک ازنا حدود 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، خاطر‌نشان کرد: با وجود پیگیری‌های انجام شده و وعده‌هایی که از سوی مسئولان گرفتیم متأسفانه کارخانه بهراد همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برد و بازگشایی نشده است.

 

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: معضل بیکاری با امنیت ملی رابطه مستقیمی دارد در حالی‌که دشمنان توانایی ایستادگی با ایران را ندارند و تهدیدی برای کشور نیستند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات