فرماندار ویژه بروجرد:

لرستان خبر: فرماندار بروجرد گفت: پیگیری مصوبات منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان، اصلاح ادامه بافت بزرگراه اراک - بروجرد - خرم‌آباد و تلاش در راستای تحقق احداث راه‌آهن و فرودگاه در بروجرد از جمله مهم‌ترین سرفصل‌های کاری در نظرگرفته شده برای امسال است.

به گزارش لرستان خبر، مسلم پورقاسمیان ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اظهار داشت: رفع مشکلات موجود در حوزه مدیریتی کشور در سایه ایجاد همدلی و هم‌زبانی میان دولتمردان و مردم محقق می‌شود.

 

وی افزود: مقام معظم رهبری هرساله با درایت و تدبیر و با نام‌گذاری متناسب برای هر سال تلاش می‌کنند، بسیاری از مشکلات داخلی کشور را برطرف کنند.

 

فرماندار بروجرد ضمن تأکید بر این‌که نباید وجود اختلافات داخلی در کشور زمینه اختلاف میان دولت و ملت باشد، عنوان کرد: با توجه به این‌که در حوزه‌های کلان کشور و در هر حوزه مدیریتی تعدد سلایق و اختلاف‌نظر وجود دارد، باید تلاش شود تا با هدایت این سلایق در مسیر صحیح، راه بر بدخواهان نظام بسته شود.

 

وی بر اجتناب از حواشی در حوزه مدیریتی نظام تأکید و تصریح کرد: رئیس‌جمهور و نمایندگان مجلس هردو از سوی مردم و با آرای مردم انتخاب می‌شوند، بنابراین باید به نظر مرد احترام گذاشت و زمینه تعامل میان دولت و مجلس را فراهم کرد.

 

پورقاسمیان بیان کرد: انتقاد منصفانه کردن امری ضروری است و نباید با طرح انتقاداتی از عملکرد دولت زمینه بدبینی دولت و ملت را از یکدیگر فراهم کرد، چرا‌که دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران منتظر بروز این اختلافات هستند.

 

وی خاطر‌نشان کرد: ملت ایران در منطقه به عنوان قدرت واحده و از اهمیت بالایی برخوردار است و جامعه امروز ما نیازمند یکپارچگی و اتحاد است، بنابراین تمامی دستگاه‌ها باید با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری نسبت به برنامه‌ریزی در امور مختلف کشور تلاش کنند.

 

فرماندار بروجرد با اشاره به طرح‌های عمرانی بروجرد، گفت: پیگیری مصوبات منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان، اصلاح ادامه بافت بزرگراه اراک - بروجرد - خرم‌آباد و تلاش در راستای تحقق احداث راه‌آهن و فرودگاه در بروجرد از جمله مهم‌ترین سرفصل‌های کاری در نظرگرفته شده برای امسال است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات