مدیرعامل مخابرات لرستان:

لرستان خبر: مدیرعامل شرکت مخابرات استان لرستان گفت: در راستای توسعه زیرساخت‌های لرستان در حوزه مخابرات از جمله تلفن ثابت، اینترنت و دیگر خدمات مشترکان بدهی خود را پرداخت کنند چرا‌که بعد از گذشت زمان تعیین شده، پرونده آن‌ها جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع داده می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، هومان محمودی عصر امروز در حاشیه سفر به شهرستان بروجرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سرفصل‌های کاری شرکت مخابرات در زمینه تلفن ثابت، اینترنت و تلفن همراه تعریف شده است.

 

وی افزود: امسال توسعه تلفن همراه در نقاط مورد نیاز، راه‌اندازی G3 در مرکز استان و شهرستان بروجرد، واگذاری ADSL  به شهروندان، واگذاری تلفن‏‌های اعتباری و واگذاری تلفن ثابت در نقاط شهری و روستایی از جمله برنامه‌های این شرکت است.

 

مدیرعامل شرکت مخابرات استان لرستان عنوان کرد: در راستای دریافت زیرساخت‌های فیبر نوری دستگاه‌های متقاضی می‌توانند این خدمات را از شرکت مخابرات دریافت کنند.

 

وی تصریح کرد: هزینه هر دقیقه مکالمه درون استانی از طریق تلفن ثابت 30 ریال محاسبه می‌شود که شهروندان لرستانی می‌توانند با توجه به فعال شده طرح هم‌کدسازی استان لرستان از امتیاز ارزان و به‌صرفه بودن آن بهره کافی را ببرند.

 

محمودی ضمن تأکید بر این‌که ارائه خدمات مطلوب از سوی این شرکت مستلزم پرداخت بهای قبوض تلفن مشترکان است، بیان کرد: شرکت مخابرات شرکتی خصوصی است که هزینه‌های خود را از محل درآمدها پرداخت می‌کند، بنابراین ضروری است مشترکان لرستانی نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند.

 

وی به بدهی 12 میلیارد تومانی مشترکان به شرکت مخابرات اشاره و خاطر‌نشان کرد: در راستای توسعه زیرساخت های لرستان در حوزه مخابرات از جمله تلفن ثابت، اینترنت و دیگر خدمات مشترکان بدهی خود را پرداخت کنند چرا‌که بعد از گذشت زمان تعیین شده، پرونده آن‌ها جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع داده می‌شود.

 

مدیر‌عامل شرکت مخابرات استان لرستان به دیگر برنامه‌های این شرکت اشاره کرد و گفت: ارتقاء کیفی اینترنت، پشتیبانی ویژه در رفع قطعی اینترنت، افزایش کیفیت و سرعت از دیگر برنامه‌های در نظرگرفته شده برای سال جاری است.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات