با حضور سرمایه‌گذاران خارجی/

لرستان خبر: ظهر امروز همایش "احداث پالایشگاه نفت ( فوق سنگین)" با حضور سه سرمایه‌گذار خارجی از کشورهای انگلیس، آلمان و چین و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان دورود در کانون امام علی (ع) دورود برگزار شد.

به گزارش لرستان خبر، ظهر امروز همایش "احداث پالایشگاه نفت ( فوق سنگین)" با حضور سه سرمایه‌گذار خارجی از کشورهای انگلیس، آلمان و چین و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان دورود در کانون امام علی (ع) دورود برگزار شد.

 

هوشنگ بازوند، استاندار لرستان در این همایش اظهار داشت: استان لرستان از جمله استان‌ها ثروتمند دارای ظرفیت‌های فراوان در زمینه‌های مختلف است.

 

وی افزود: این ظرفیت‌های فراوان استان لرستان را در جذب سرمایه‌گذار نسبت به سایر استان‌ها متمایز کرده است و باید نهایت استفاده را از این مزیت‌های بسیار در جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برد.

 

استاندار لرستان عنوان کرد: شهرستان دورود در مناسب ترین منطقه برای سرمایه‌گذاری قرار گرفته است و از این شهرستان به دلیل داشتن دریاچه گهر و منطقه حفاظت شده اشترانکوه به عنوان یکی از بزرگترین ژئوپارک‌های کشور یاد می‌شود.

 

وی تصریح کرد: وجود گمرک در منطقه ویژه اقتصادی، عبور خط آهن از این شهرستان به دیگر استان‌های کشور و قرار گرفتن در شاه‌راه شمال به جنوب و غرب به شرق کشور از این شهرستان بستری برای فعالیت سرمایه‌گذاران و نیز همکاری دولت ساخته است.

 

بازوند بیان کرد: تشکیل جلسه و نشست ویژه رئیس جمهور با سرمایه‌گذاران در سفرهای استانی نشان‌دهنده توجه ویژه ریاست جمهوری به فعال نمودن بخش سرمایه‌گذاری به‌ویژه خصوصی است.


 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات