معاون شهرداری بروجرد:

لرستان خبر: معاون عمرانی شهرداری بروجرد گفت: با توجه به این‌که اعتبارات عمرانی شهرداری بروجرد جوابگوی نیازهای عمرانی شهرستان نیست بنابراین افزایش منابع درآمدی و تقویت زیرساخت‌های اقتصادی در این نهاد می‌تواند کمبود اعتبارات را جبران کند.

به گزارش لرستان خبر، احمد عبدی‌زاده عصر امروز در دیدار شهردار با کارکنان و کارگران شهرداری این شهرستان اظهار داشت: در صورتی که اعتبارات شهرداری بروجرد افزایش یابد، امکان جذب نیرو در این نهاد فراهم می‌شود.

 

وی افزود: در هر اداره‌ای ردیف بودجه در راستای جذب نیرو از سوی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در نظر گرفته می‌شود که این امر در شهرداری بروجرد با وجود ظرفیت بالا در جذب نیروی کار به طور قابل توجه محقق نشده است.

 

معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد عنوان کرد: با توجه با این‌که شهرداری ظرفیت بالایی در جذب نیروی کار دارد بنابراین می‌تواند به عنوان اهرم مؤثری در کاهش بیکاری باشد.

 

وی تصریح کرد: بیشترین سهم بدهی‌های شهرداری بروجرد مربوط به تأمین اجتماعی بوده به طوری که شهرداری بروجرد همواره میراث‌دار بدهی شهرداران پیشین بوده است.

 

عبدی‌زاده بیان کرد: تأمین اجتماعی نقش مهمی در تأمین آتیه و رفع مشکلات کارگران دارد بنابراین این سازمان با تعامل دوطرفه با شهرداری در راستای رفع نیازهای کارگران تلاش کند.

 

وی خاطر‌نشان کرد: بیش از 90 درصد از کارکنان شهرداری، کارگران هستند و از سازمان تأمین اجتماعی به عنوان سازمانی که با حق بیمه کارگران اداره می‌شود، همکاری بیشتری را در جهت بازپرداخت معوقات با شهرداری داشته باشد.

 

معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد گفت: با توجه به این‌که اعتبارات عمرانی شهرداری بروجرد جوابگوی نیازهای عمرانی شهرستان نیست بنابراین افزایش منابع درآمدی و تقویت زیرساخت‌های اقتصادی در این نهاد می‌تواند کمبود اعتبارات را جبران کند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات