استاندار لرستان:

لرستان خبر: استاندار لرستان گفت: 4 پروژه آب‌رسانی در کشاورزی با اعتباری معادل 550 میلیون تومان توسط بسیج سازندگی بروجرد اجرایی شده است.

به گزارش لرستان خبر، هوشنگ بازوند ظهر امروز در حاشیه بازدید از طرح‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان بروجرد به همراه فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چهار پروژه آب‌رسانی در کشاورزی با اعتباری معادل 550 میلیون تومان توسط بسیج سازندگی بروجرد اجرایی شده است.

 

وی با اشاره به این‌که این 4 پروژه سالانه هشت هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی را آبیاری می‌کنند، افزود: اعتبارات موردنیاز برای اجرای این پروژه‌ها از محل اعتبارات ریاست جمهوری تأمین شده است.

 

استاندار لرستان ضمن تأکید بر همکاری بسیج سازندگی در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی همگام با دستگاه‌های اجرایی استان، عنوان کرد: طرح‌های عمرانی بسیاری که پیمانکاران و دستگاه‌های اجرایی نتوانستند اجرایی کنند، توسط بسیج سازندگی محقق شده است.

 

وی با اشاره به مشکلات کارخانه سامان کاشی بروجرد، بیان کرد: امیدواریم مشکلات کارخانه سامان کاشی بروجرد هرچه سریعتر برطرف شود و در این راستا و برای خرید محصولات این کارخانه مذاکراتی با وزارت دفاع انجام شده است.

 

بازوند تصریح کرد: در این زمینه تلاش شده است تا تسهیلات بانکی 25 میلیارد تومانی برای رفع مشکلات سامان کاشی پرداخت شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات