رئیس راه و شهرسازی بروجرد:

لرستان خبر: رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد گفت: پروژه چهارخطه بروجرد اراک از جمله پروژه‌های مصوب دولت است که تا‌کنون تخصیص 100 درصدی اعتبار در مورد آن محقق نشده است.

به گزارش لرستان خبر، حبیب جمشیدی عصر امروز در جلسه شورای برنامهریزی و توسعه شهری این شهرستان، اظهار داشت: پروژه چهارخطه بروجرد اراک از جمله پروژه‌های مصوب دولت است که تا‌کنون تخصیص 100 درصدی اعتبار در مورد آن محقق نشده است.

 

وی با اشاره به تخصیص 30 درصدی اعتبارات برای پروژه چهارخطه بروجرد اراک، افزود: این پروژه‌ها به دلایل مختلفی تا‌کنون افتتاح و بهره‌برداری نشده که تلاش می‌شود کار اجرایی آن تا پایان سال به اتمام و بهره‌برداری برسد.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد عنوان کرد: با وجود باقی ماندن کار عملیاتی 16 کیلومتر از این چهارخطه، این پروژه در دو مرحله و مرحله نخست آن یعنی شش کیلومتر از آن در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی با اشاره به دلایل عدم تکمیل این پروژه، تصریح کرد: محدود بودن میزان اعتبارات تخصیص یافته و نیز نامساعدبودن شرایط جوی در سال گذشته از جمله دلایلی است که سبب شد پروژه چهارخطه بروجرد اراک پیش از این به اتمام نرسد.

 

جمشیدی با اشاره به روند اجرای طرح مسکن بروجرد، بیان کرد: از ابتدای آغاز طرح مسکن مهر شش هزار و 500 مسکن مهر در دست احداث قرار گرفته که پنج هزار از این واحدهای تحویل شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: در راستای احداث مسجد در مسکن مهر 200 میلیون تومان یارانه پرداخت شده اما به این دلیل که تا‌کنون هیئت امنای این مسجد تشکیل نشده است، روند اجرایی آن تا‌کنون آغاز نشده و با همکاری اداره اوقاف و امورخیریه به زودی روند اجرایی آن آغاز می‌شود.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد گفت: در راستای احداث فضای آموزشی در مسکن مهر تا‌کنون 800 میلیون اعتبار و زمین موردنیاز در اختیار سازمان نوسازی مدارس بروجرد قرار گرفته اما تنها 50 درصد پیشرفت اجرایی داشته است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات