رئیس شرکت گاز بروجرد:

لرستان خبر: رئیس شرکت گاز بروجرد گفت: با وجود قسط‌بندی بدهی به دو قسط مشترکان خواهان افزایش تعداد اقساط هستند در حالی‌که افزایش تعداد اقساط تنها درباره مددجویان تحت پوشش کمیته انداد امام خمینی (ره) محقق می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، علیرضا گیتی‌فر ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: شرکت گاز شهرستان بروجرد 670 میلیون تومان از مشترکان خانگی طلب دارد.

 

وی افزود: شرکت گاز بروجرد تاکنون بیش از 90 هزار اشتراک خانگی را به مشترکان واگذار کرده که 85 هزار و 896 اشتراک مربوط به شهرستان بروجرد و پنج هزار و 801 اشتراک گاز خانگی مربوط به شهر اشترینان است.

 

رئیس شرکت گاز بروجرد عنوان کرد: در مجموع کل مشترکان شهرستان بروجرد 98 هزار و 346 اشتراک در شهرستان بروجرد و اشترینان دریافت کرده‌اند که 92 هزار و 36 اشتراک آن مربوط به شهرستان بروجرد است.

 

وی تصریح کرد: با توجه به این‌که خدمات‌رسانی مطلوب این اداره در گرو پرداخت به‌موقع قبوض از سوی مشترکان است، در صورت محقق نشدن این امر این شرکت نمی‌تواند خدماتی را که پیش از این به شهروندان ارائه می‌داد به طور بهینه ارائه دهد.

 

گیتی‌فر با توجه به اقدام شرکت گاز در جهت اقساطی کردن بدهی مشترکان در دو قسط، بیان کرد: با وجود قسط‌بندی بدهی به دو قسط مشترکان خواهان افزایش تعداد اقساط هستند در حالی‌که افزایش تعداد اقساط تنها درباره مددجویان تحت پوشش کمیته انداد امام خمینی (ره) محقق می‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به این که گازرسانی به کوره‌های آجرپزی در کاهش آلودگی هوا مؤثر است، در شهرستان به 30 کوره آجرپزی گازرسانی می‌شود.

 

رئیس شرکت گاز بروجرد گفت: مشترکان می‌توانند در صورت نیزا از بیمه البرز استفاده کنند در حالی که این بیمه به مشترکانی که شبکه گازرسانی خود را دست‌کاری نکرده باشند، تعلق می‌گیرد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات