نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

لرستان خبر: نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: دفاع از مردم یمن به منزله دفاع از اندیشه‌ها و اصول امام خمینی (ره) است و از سویی مردم یمن چشم امیدشان به جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیداحمد میرعمادی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه خرم‌آباد اظهار داشت: امام خمینی (ره) همواره شیطان را دشمن بزرگ می‌دانست و خود مدافع محرومان و مظلومان بود.

 

وی به سخنان مقام معظم رهبری در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اشاره کرد و افزود: عده‌ای از دشمنان و عده‌ای نیز از روی جهالت و نادانی و عده‌ای دیگر برای حفظ خود در قدرت و موقعیت و رسیدن به اهداف خود تلاش می‌کنند تا شخصیت امام راحل (ره) را تحریف کنند.

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان بر وجود مسئله تحریف شخصیت امام خمینی (ره) در زمان حیات ایشان و نیز در زمان بعد از ارتحالشان از سود افراد سودجود، عنوان کرد: تحقق این مسئله به منزله سیلی به مردم و ایجاد خطر بزرگی برای انقلاب اسلامی است چراکه این افراد می‌خواهند با تحریف شخصیت امام راحل (ره) مردم را از مسیر انقلاب منحرف کنند.

 

وی به سالروز تشکیل انقلاب فرهنگی در 23 خرداد اشاره و تصریح کرد: فرهنگ در اندیشه و رفتار انسان نمود پیدا می‌کند و هویت و نماد در هر جامعه وابسته به فرهنگ آن جامعه است.

 

میرعمادی بیان کرد: با وجود این‌که رکن اساس جامعه فرهنگ بوده و دشمنان تهاجم فرهنگی را به طور جدی پیگیری می‌کنند اما مسئولان توجه جدی به این مسئله ندارند.

 

وی به سالروز تأسیس جهاد سازندگی در 27 خرداد اشاره و خاطرنشان کرد: راه حفظ استقلال کشور توجه و توسعه بخش کشاورزی است چراکه توسعه امر کشاورزی نیاز به بیگانگان را از بین می‌برد.

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان ضمن تأکید بر لزوم برنامه‌ریزی و مدیریت مسئولان در حرکت به سوی اقتصاد مقاومتی در کشاورزی، گفت: با توجه به فراهم بودن زیرساخت‌های کشاورزی و دامپروری در لرستان، در صورتی که در این زمینه برنامه‌ریزی و مدیریت انجام شود، معضل بیکاری در استان برطرف می‌شود.

 

وی بر لزوم حمایت از مردم یمن تأکید و تصریح کرد: دفاع از مردم یمن به منزله دفاع از اندیشه‌ها و اصول امام خمینی (ره) است و از سویی مردم یمن چشم امیدشان به جمهوری اسلامی ایران است..

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات