مدیرکل کمیته امداد لرستان:

لرستان خبؤ: مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: مناطق محروم، شهرهای با آمار بیکاری بالا و شهرهای با بیشترین مددجوی زیرپوشش در اولویت پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی کمیته امداد قرار دارند.

به گزارش لرستان خبر، ولی‌الله منتظری ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان لرستان در خرم‌آباد اظهار داشت: در سال گذشته 53 میلیارد و 500 میلیون تومان در راستای اشتغال‌زایی برای مددجویان در لرستان اختصاص داده شد.

 

وی با اشاره به این‌که بیش از 35 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال‌زایی مددجویان جذب و به آن‌ها پرداخت شده است،  افزود: میانگین پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد در لرستان بیش از 70 درصد جذب تسهیلات بوده این درحالی است که این رقم در سطح کشور 60 درصد جذب اعتبار بوده است.

 

مدیرکل کمیته امداد لرستان ضمن تقدیر از عملکرد خوب مدیران عامل بانک‌های لرستان در پرداخت تسهیلات به مددجویان، عنوان کرد: در سال گذشته این بانک‌ها همکاری خوبی با مددجویان کمیته امداد داشته‌اند که امیدواریم امسال بیش از سال گذشته همکاری کنند.

 

وی تصریح کرد: امسال در زمینه اشتغال‌زایی برای مددجویان 65 میلیارد تومان به کمیته امداد لرستان اختصاص یافته است.

 

منتظری بیان کرد: این میزان اعتبار باید برای اشتغال‌زایی چهار هزار و 300 فرصت شغلی هزسنه شود که در این زمینه خواستار همکاری مدیران عامل بانک‌های لرستان هستیم.

 

وی خاطرنشان کرد: مناطق محروم، شهرهای با آمار بیکاری بالا و شهرهای با بیشترین مددجوی زیرپوشش در اولویت پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی کمیته امداد قرار دارند.

 

مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: تاکنون در راستای اشتغال‌زایی و پرداخت تسهیلات به مددجویان این نهاد 33 جلسه با مدیران دستگاه‌های اجرایی و مدیران بانک‌های لرستان برگزار شده است.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات