استاندار لرستان:

لرستان خبر: استاندار لرستان گفت: با هماهنگی شورای مسکن و با توافق پیمانکاران باید قیمت نهایی ساخت‌و‌ساز مسکن مهر تعیین شود و به این ترتیب تا پایان امسال 16 هزار واحد به متقاضیان لرستان تحویل داده می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، هوشنگ بازوند ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات پیمانکاران مسکن مهر استان لرستان اظهار داشت: واحدهای مسکن مهر بدون متقاضی در استان تعیین تکلیف شوند.

 

وی عدم تحویل به‌موقع و اصولی واحدهای مسکن مهر را در مسئولیت افراد غیرمتخصص دانست و افزود: با توجه به این‌که طرح مسکن مهر یک کار تخصصی بوده و نیازمند افراد متخصص در زمینه اجرای آن است اما در اختیار داشتن این امر در دست افرادی غیرمتخصص سبب ایجاد مشکلاتی در روند آن در سال‌های گذشته بوده است.

 

استاندار لرستان بر اتمام سریعتر واحدهای نیمه‌تمام مسکن مهر تأکید و عنوان کرد: واحدهای مسکن مهر که کار تکمیل آن‌ها طولانی شده باید سریعتر کار نهایی آن‌ها به اتمام برسد.

 

وی تصریح کرد: با توجه به این‌که طولانی شدن این روند هزینه‌های چندین برابری را تحمیل می‌کند به واحدهایی که بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارند علاوه بر تسهیلات قبلی پنج میلیون تومان تسهیلات تعلق می‌گیرد.

 

بازوند بیان کرد: با هماهنگی شورای مسکن و با توافق پیمانکاران باید قیمت نهایی ساخت‌و‌ساز مسکن مهر تعیین شود و به این ترتیب تا پایان امسال 16 هزار واحد به متقاضیان لرستان تحویل داده می‌شود.

 

وی بر سیاست‌گذاری اشتباه مسکن مهر تأکید و خاطرنشان کرد: مسئولان باید نسبت به بهسازی و تقویت سازه‌ها و سایت‌های مسکن مهر اقدام کنند چراکه با ساخت این واحدها، امکان تخریب آن‌ها وجود ندارد.

 

استاندار لرستان گفت: باید راه‌های ارتباطی  و دسترسی و نیز تقاطع‌های منتهی به مسکن مهر در استان ساماندهی شوند.

 

انتهای پیام/پ

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات