فرماندار بروجرد:

لرستان خبر: فرماندار بروجرد گفت: مسئولان استانی باید نسبت به حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی بروجرد توجه ویژه داشته باشند و از سویی مسئولان کشور باید برای رفع این مشکلات با داشتن تصمیمی واحد آن‌ها را به صورت ریشه‌ای برطرف کنند.

به گزارش لرستان خبر، مسلم پورقاسمیان عصر امروز در جمع صنعتگران این شهرستان اظهار داشت: شهرستان بروجرد با داشتن 10 تا 11 هزار کارگر در زمینه‌های مختلف شهر کارگرخیز محسوب می‌شود.

 

وی به مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی بروجرد اشاره کرد و افزود: عدم خرید محصولات تولیدی، واردات مواد اولیه صنایع و تجهیزات، نبود سرمایه در گردش بخش خصوصی و معوقات بانکی از جمله مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی بروجرد است که از این میان نبود سرمایه در گردش بخش خصوصی و معوقات بانکی مهم‌ترین مشکلات این بخش را به خود اختصاص می‌دهد.

 

فرماندار بروجرد عنوان کرد: در راستای رفع مشکلات این حوزه باید تمامی دستگاه‌ها و مسئولان وارد عمل شوند و با تقویت اختیارات مدیران شهرستان بروجرد، در مسیر اقتصاد مقاومتی گام برداشته شود.

 

وی تصریح کرد: مسئولان استانی باید نسبت به حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی بروجرد توجه ویژه داشته باشند و از سویی مسئولان کشور باید برای رفع این مشکلات با داشتن تصمیمی واحد آن‌ها را به صورت ریشه‌ای برطرف کنند.

 

پورقاسمیان به سهم 37.3 درصدی بروجرد در صنایع لرستان، بیان کرد: شهرستان بروجرد با وجود این‌که قطب صنعتی استان محسوب می‌شود اما با مشکلاتی که در بخش صنعتی این شهرستان ایجاد شده است، بسیاری از این واحدهای صنعتی در مقایسه با گذشته درخشش کمتری دارند.

 

وی از کار صنعتگران و تولیدکنندگان در شرایط امروزی به عنوان جهاد یاد و خاطرنشان کرد: مسئولان کشوری باید برای رونق صادرات و اثر آن در رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی تدبیری بیندیشند.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات