مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی کشور:

لرستان خبر: مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی کشور گفت: طرح توسعه‌ای هتل چهار ستاره زاگرس بروجرد با اعتباری معادل 60 تا 70 میلیارد ریال اجرا می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، ابوالقاسم ایرجی ظهر امروز در حاشیه آئین کلنگ‌زنی طرح توسعه هتل زاگرس در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: طرح توسعه‌ای هتل چهار ستاره زاگرس بروجرد با اعتباری معادل 60 تا 70 میلیارد ریال اجرا می‌شود.

 

وی مساحت توسعه‌ای این هتل را چهار هزار مترمربع برآورد کرد و افزود: مسئولا شهرستان بروجرد در راستای اجرای این طرح هماهنگ هستند و همین امر اجرای این پروژه را سرعن می‌بخشد.

 

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور عنوان کرد: در این پروژه طرح احداث یک سالن پذیرایی، استخر، ورزش‌های آبی و پارکینگ لحاظ شده است.

 

وی تصریح کرد: احداث این سالن پذیرایی ظرفیت سالن‌های پذیرایی این هتل را تا ظرفیت 800 نفر افزایش می‌دهد و پارکینگ آن ظرفیت 140 خودرو را دارد.

 

ایرجی احداث سالن پذیرایی را اولویت این هتل دانست و بیان کرد: در بخش احداث استخر این هتل، سنا، جکوزی و استخر کودکان در کنر ورزش‌های آبی لحاظ شده است.

 

وی توسعه هتل چهار ستاره در بروجرد را ظرفیتی برای حضور گردشگران خارجی در آینده برشمرد و خاطرنشان کرد: همزمان با توسعه نوسازی و بهسازی این هتلف اقدامات لازم برای تجهیز آن انجام می‌شود.

 

علاءالدین بروجردی، نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس در این مراسم اظهار داشت: افزوده شدن بخش‌های در نظر گرفته شده برای طرح توسعه‌ای این هتل، ظرفیت‌های گردشگردی بروجرد را ارتقاء می‌بخشد.

 

وی تحقق زودهنگام این طرح را در تقویت صنعت توریسم و گردشگردی در بروجرد مؤثر دانست و افزود: تقویت مجموعه‌های تفریحی و اقامتی در کنر ظرفیت‌های طبیعی و گردشگردی سبب می‌شود تا ظرفیت‌های بالقوه در این بخش به فعلیت برسد.

 

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس عنوان کرد: تقویت این ظرفیت‌ها می‌تواند ضمن رفع برخی محدودیت‌ها در روند جذب گردشگران داخلی و خارجی در کنار چشم‌انداز دیدنی این هتل نقش به‌سزایی داشته باشد.

 

وی موفقیت در مذاکرات هسته‌ای را در ایجاد تحول در صنعت گردشگردی مؤثر دانست و تصریح کرد: در راستای تکمیل این پروژه در بازه زمانی مناسب و نیز تجهیز امکانات آن باید از همه توان و ظرفیت‌ها برای اجرای آن استفاده کرد.

 

انتهای پیام/پ                              

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات