رئیس بنیاد مسکن بروجرد:

لرستان خبر: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بروجرد گفت: تاکنون طرح هادی در 67 روستای بروجرد اجرایی شده این در حالی است که تاکنون بیش از 70 روستا از اجرای این طرح محروم بوده‌اند.

به گزارش لرستان خبر، سید حسین ریاضتی ظهر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان بروجرد اظهار داشت: تاکنون طرح هادی در 67 روستای بروجرد اجرایی شده این در حالی است که تاکنون بیش از 70 روستا از اجرای این طرح محروم بوده‌اند.

 

وی افزود: از تعداد روستاهایی که این طرح در آن‌ها اجرایی شده است 37 روستا در بخش مرکزی و 30 روستا در اشترینان هستند.

 

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بروجرد عنوان کرد: در روستاهایی که این طرح اجرا نشده در راستای اجرایی نمودن یک یا دو فاز از این طرح در معابر اصلی بیش از 20 میلیارد تومان اعتبار نیاز است که برای خدمات‌دهی بهتر بنیاد مسکن به روستاییان باید دولت به تدریج بخشی از این اعتبارات را به این بنیاد پرداخت کند.

 

وی بیان کرد: با توجه به این‌که دولت توان اختصاص اعتبارات کلان برای معابر اصلی و فرعی روستاها را ندارد پروژه‌های هادی در یک تا سه فاز کاری در روستاهای شهرستان اجرایی می‌شوند.

 

ریاضتی خاطرنشان کرد: طرح مطالعاتی و نقشه طرح هادی در تمامی روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان بروجرد تصویب شده که از میان 144 روستای بیش از 20 خانوار، 33 روستا در بخش اشترینان و 111 روستا در بخش مرکزی واقع هستند.

 

وی از احداث 170 واحد مسکونی در روستای قلعه شمسه خبرداد و تصریح کرد: این تعداد از واحدهای مسکونی پروانه ساخت دریافت کرده‌اند.

 

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بروجرد روستاهای با جمعیت بالاتر و مرکزیت بیشتر را در اولویت کار برشمرد و گفت: اسامی تعدادی از روستاها جهت تصویب در کمیته برنامه‌ریزی و ارائه خدمات به آن‌ها برای اجرای طرح هادی به فرمانداری ابلاغ شده است.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات