معاون روابط کار وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی:

لرستان خبر: معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به عملکرد نامناسب برخی بانک‌ها با کارآفرینان در زمینه تولید، باید در راستای حمایت از آن‌ها صندوق‌های نوآوری ایجاد شود.

به گزارش لرستان خبر، حسن هفده‌تن ظهر امروز در حاشیه دهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: حوادثی که در اثر کار و در محیط کار از طریق آلاینده و آلودگی‌ها ایجاد می‌شود، شش برابر حوادث فیزیکی است.

 

وی ضمن تأکید بر این‌که ما به دنبال تأمین عزت نیروی کار و صیانت از آن هستیم، افزود: قوانین باید در راستای رفاه و آسایش افراد به کار گرفته شود در غیر این صورت اصلاح آن‌ها ضروری است و باید در درازمدت از طریق نوآوری مشکلات را رفع کنیم.

 

معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: با توجه به فشارها و آسیب‌هایی که مشاغل سخت بر کارگران در حین کار کردن و حتی پس از بازنشستگی وارد می‌کند، باید تلاش شود تا از این مشکلات کاسته و برطرف شود.

 

وی ضمن تأکید بر این‌که باید برنامه‌ریزی ما بر اساس دانش انجام گیرد، تصریح کرد: باید تلاش شود تا برنامه‌ریزی‌ها به‌گونه‌ای باشد تا مشکلات ناشی از مشاغل سخت و زیان‌آور به حداقل ممکن برسد.

 

هفده‌تن خاطرنشان کرد: در دولت تدبیر و امید فرصت‌های مناسبی برای واحدهای تولیدی در راستای جلوگیری از ورشکستگی فراهم آورده است که باید این واحدها از فرصت‌های به وجود آمده، استفاده کنند.

 

وی ضمن انتقاد از عملکرد ضعیف برخی از بانک‌ها در حمایت از کارآفرینان، بیان کرد: با توجه به عملکرد نامناسب برخی بانک‌ها با کارآفرینان در زمینه تولید، باید در راستای حمایت از آن‌ها صندوق‌های نوآوری ایجاد شود.

 

معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: کارگران ساختمانی به محض این‌که تأمین اعتبار شود از سوی تشکل‌های صنفی کار بیمه آن‌ها انجام می‌شود.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات