همزمان با نخستین روز هفته دولت/

لرستان خبر: امروز به مناسبت هفته دولت 4 طرح عمرانی دانشگاه آزاد واحد بروجرد شامل دانشکده مدیریت و حسابداری، بوستان فدک خوابگاه دانشجویی شماره دو و پژهشکده اساتید به بهره‌برداری رسید.

به گزارش لرستان خبر، صبح امروز همزمان با آغاز هفته دولت طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولان افتتاح شد.

 

احمد سیف، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد در مراسم افتتاح این طرح‌ها اظهار داشت: امروز به مناسبت هفته دولت چهار طرح عمرانی دانشگاه آزاد واحد بروجرد شامل دانشکده مدیریت و حسابداری، بوستان فدک خوابگاه دانشجویی شماره دو و پژهشکده اساتید به بهره‌برداری رسید.

 

وی افزود: دانشکده مدیریت و حسابداری این دانشگاه در چهار طبقه و با زیربنایی معادل شش هزار و 400 مترمربع احداث شده که برای اجرایی شدن این امر دو میلیارد و 900 میلیون تومان اعتبار تخصیص داده شده است.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد عنوان کرد: در طرح دانشکده مدیریت و حسابداری سایت کامپیوتر، کلاس‌های هوشمند، کتابخانه و سالن اجتماعات 150 نفری تعبیه شده است.

 

وی اعتبار تخصیص داده شده به خوابگاه دانشجویی شماره دو را سه میلیارد و 76 میلیون تومان اعلام و تصریح کرد: این خوابگاه با زیربنای شش هزار و 250 مترمربعی و در چهار طبقه و با ظرفیت 420 دانشجو احداث شده است.

 

سیف به افتتاح پژوهشکده اساتید اشاره و بیان کرد: پژوهشکده اساتید دانشگاه آزاد بروجرد دارای 64 اتاق و یک آزمایشگاه اختصاص است که برای احداث آن یک میلیارد و 470 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از طرح‌های افتتاحی امروز بوستان فدک این دانشگاه است که در مساحت 18 هزار مترمربعی در جنب خوابگاه دانشجویی احداث شده که برای اجرای طرح آن بیش از 800 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

 

انتهای پیام/پ

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات