فرماندار ویژه بروجرد:

لرستان خبر: فرماندار ویژه بروجرد گفت: همزمان با هفته دولت 106 پروژه در بروجرد با اعتباری معادل 66 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش لرستان خبر، مسلم پورقاسمیان ظهر امروز در دیدار مسئولان ادارات بروجرد با امام جمعه اظهار داشت: همزمان با هفته دولت 106 پروژه در بروجرد با اعتباری معادل 66 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی بر اقتدار ایران اسلامی در جهان تأکید کرد و افزود: امروز آرامشی که بر جامعه ایران اسلامی حکمفرماست به برکت انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است.

 

فرماندار ویژه بروجرد نظام و ملت را پیرو اهداف امام (ره) و مقام معظمی رهبری دانست و عنوان کرد: امروز صلح‌طلبی و افزایش قدرت ایران اسلامی برای افکار عمومی جهان به اثبات رسیده است.

 

وی تصریح کرد: با تلاش‌های تیم مذاکره‌کننده در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری عزت ایران اسلامی بار دیگر به جهان اثبات شد و امروز ایران اسلامی به عنوان بهترین الگو در منطقه و جهان شناخته شده است.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن ترابی، امام جمعه بروجرد در این دیدار اظهار داشت: دولت تدبیر و امید پس از گذشت دو سال پیشرفت‌های خوبی داشته و عملکرد خوبی را در کارنامه خود ثبت نموده است.

 

وی موفق‌ترین وزیر در دولت تدبیر و امید را وزیر بهداشت توصیف کرد و افزود: عموم مردم از وزارت بهداشت رضایت دارند و این وزارت با اجرای طرح تحول سلامت توانسته است اغلب مشکلات و کبودهای بهداشتی و درمانی را برطرف کند.

 

امام جمعه بروجرد عنوان کرد: دولت بدون حمایت کلت نمی‌تواند خدمات‌رسانی کند بنابراین ایجاد همدلی و هم‌زباین میان دولت و ملت، می‌تواند عاملی برای رفع مشکلات کشور باشد.

 

وی تصریح کرد: با گذشت 36 سال از عمر انقلاب اسلامی، نظام جمهوری اسلامی ایران در کارایی و توانمندی موفق عمل نموده و توانسته به الگویی موفق فراروی اداره کشورها و دولت‌ها قرار گیرد.

 

ترابی بیان کرد: میزان کارآمدی دولت می‌تواند مقبولیت آن را در پی داشته باشد بنابراین دولت برای حفظ الگوبودن همیشگی در میان کشورها، باید با حفظ رویکرد نظام، عملکردی موفقی را از خود نشان دهد.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات