شهردار بروجرد:

لرستان خبر: شهردار بروجرد گفت: پروژه میدان و پارک نیاوران بروجرد همزمان با ششمین روز از هفته دولت و با اعتباری معادل 76 میلیون تومان احداث شده است.

به گزارش لرستان خبر، منوچهر یوسفی ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از پروژه میدان و پارک نیاوران بروجرد اظهار داشت: با توجه به نبود فضای سبز در شهرک نیاوران و حجم عملیات ساخت‌وساز در این شهرک، شهرداری اقدام به احداث این پارک نموده است.

 

وی بازه زمانی احداث این پارک را 78 روز اعلام کرد و افزود: در راستا عملیاتی شدن این پروژه اعتباری معادل 76 میلیون تومان هزینه شده است.

 

شهردار بروجرد هدف از احداث این پارک را افزایش سرانه فضای سبز و توزیع عادلانه فضای سبز در سطح شهر بیان و عنوان کرد: مکانی که این پارک در آن احداث شده، در گذشته به سبب دفع زباله ساکنان منطقه، نارضایتی مردم را به دنبال داشته است.

 

وی با اشاره به مساحت پنج هزار مترمربعی این پارک، تصریح کرد: 400 کمپرسی و 40 سرویس خاک‌ریزی و کود حیوانی برای اجرای پروژه میدان و پارک نیاوران استفاده شده است.

 

یوسفی خاطرنشان کرد: تسطیح خاک و خاک‌ریزی، بلوکاژ، کاشت بذر چمن، کاشت انواع درخت و درختچه و معبرسازی حاشیه پارک از جمله عملیات اجرایی و نصب مبلمان پارکی نظیر نیمکت، سطل زباله و پایه چراغ روشنایی از جمله عملیات تأسیساتی انجام شده در این پروژه بوده است.

 

وی بیان کرد: در سال‌های اخیر درآمد شهرداری بروجرد روند کاهشی داشته است با این وجود این امر سبب کاهش حجم پروژه‌های عمرانی در این شهرستان نشده است.

 

شهردار بروجرد گفت: شهرداری بروجرد قراردادی را برای اصلاح و بهسازی روکش آسفالت خیابان‌ها و محورهای دسترسی به ارزش هفت میلیارد تومان منعقد کرده که در بازه زمانی پنج روزه اجرایی شده است.

 

وی از افتتاح پروژه بلوار دسترسی محور دارالسلام خبرداد و افزود: این پروژه از ابتدای سال 91 آغاز و شهریورماه امسال پایان یافته که امروز به بهره‌برداری رسید.

 

یوسفی هدف از اجرای این پروژه را تسهیل در رفت و آمد در مسیر دارالسلام برشمرد و عنوان کرد: این پروژه در یک هزار متر و با اعتباری معادل چهار میلیارد و 400 میلیون تومان احداث شده است.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات