مدیر امور برق بروجرد:

لرستان خبر: مدیر امور برق بروجرد گفت: صنعت، واحدهای تجاری و ادارات حدود 9 میلیارد تومان و مشترکان خانگی در روستاها و شهر 4.5 میلیارد تومان از این بدهی را سهیم هستند.

به گزارش لرستان خبر، محمدعلی خسروی ظهر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان بروجرد اظهار داشت: خدمات‌رسانی شرکت برق همگام با وصول مطالبات مشترکان است.

 

وی تنها راه‌حل وصول مطالبات از سوی مشترکان را قطع انشعابات بدهکاران دانست و افزود: میزان مطالبات شرکت برق از مشترکان خود معادل بودجه در نظرگرفته شده برای سه سال خدمات‌رسانی این شرکت است.

 

مدیر امور برق بروجرد به ارسال اخطارهای متعدد به بدهکاران و بی‌نتیجه‌بودن آن اشاره و عنوان کرد: با وجود بدهی قبلی مشترکان و عدم پرداخت آن، میزان مطالبه شرکت برق بروجرد از مشترکان خود به 15 میلیارد تومان رسیده است.

 

وی بیشترین سهم بدهی بدهکاران را مربوط به صنعت عنوان و تصریح کرد: صنعت، واحدهای تجاری و ادارات حدود 9 میلیارد تومان و مشترکان خانگی در روستاها و شهر 4.5 میلیارد تومان از این بدهی را سهیم هستند.

 

خسروی به پیگیری شرکت برق برای وصول مطالبات خود از حوزه صنعت خبرداد و بیان کرد: قطع برق برخی سنگبری‌ها سبب افزایش 20 درصدی وصول مطالبات شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: ضبط اموال مشترکان با بدهکاری بالا را یکی از راهکارهای ارائه شده از سوی مسئولان استانی برای وصول مطالبات بوده است.

 

مدیر امور برق بروجرد گفت: شهرستان بروجرد 21 هزار اشتراک در روستاها دارد و با وجود بدهی‌های موجود، رتبه دوم بدهکار بهای برق را به خود اختصاص داده است.

 

انتهای پیام/پ

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات