استاندار لرستان:

لرستان خبر: استاندار لرستان گفت: 618 پروژه راکد در استان لرستان به ارزش یک هزار و 750 میلیارد تومان وجود دارد.

به گزارش لرستان خبر، هوشنگ بازوند عصر امروز در بیست و هشتمین گردهمایی ائمه جمعه استان لرستان اظهار داشت: 618 پروژه راکد در استان لرستان به ارزش یک هزار و 750 میلیارد تومان وجود دارد.

 

وی افزود: حدفاصل بین دو شاخص سرانه درآمدی پایین و سرانه مصرف بالا در استان لرستان، بیکاری و بزهکاری و امثال اینها است.

 

استاندار لرستان به عدم توجه مردم لرستان به مسائل اقتصادی، عنوان کرد: استان لرستان در زمینه سرانه مصرفی رتبه پنجم و در سرانه درآمدی رتبه 28 کشور را دارا است و این امر نشان‌دهنده این است که افراد برای اداره زندگی خود ناچار به گرفتن قرض و وام هستند.

 

وی بیان کرد: در راستای جلب افکار عمومی برای استقبال از سرمایه‌های غیردولتی و بخش خصوصی، ائمه جمعه تلاش بسیاری نمودند چراکه اگر مسائل فرهنگی مورد توجه قرار نگیرد مسائل اقتصادی نتیجه نمی‌دهد.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید رضا تقوی، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در این مراسم اظهار داشت: در حالرحاضر بیش از 840 نماز عبادی سیاسی جمعه در کشور برگزار می‌شود.

 

وی افزود: مسئولان و ائمه جمعه استان لرستان با هم همدل و همراه هستند چراکه در صورت بروز مشکلات، درایت، فکر و تدبیر می‌تواند راهگشا باشد.

 

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور عنوان کرد: ائمه جمعه باید ضمن نظارت بر عملیاتی شدن ایده‌های شورای فرهنگ عمومی، نسبت به تقویت تفاهم اجتماعی، تعظیم شعائر دینی و تربیت نیروهای ارزشی و واکنش در برابر منکرات تلاش کنند.

 

وی بیان کرد: مدیران باید فعالیت‌های خود را با شعار سال هماهنگ کنند چراکه بیشترین مخاطب سخنان مقام معظم رهبری مدیران هستند.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات