حالا باید دید با آمدن رجائیه به ترکیب هیات مدیره نفت سپاهان و با کارنامه ای که او از همکاری با بابک زنجانی گرفته تا رضا ضراب در پرونده خود دارد در مبادلاتش چه خساراتی دامن اعتبار و آینده شرکت نفت سپاهان را می گیرد، خساراتی که فرش قرمز جناب زنگنه برای این شرکت به ارمغان آورده است!

به گزارش لرستان خبر، در حالی که وزارت نفت طی سه سال اخیر به بازگویی و بازخوانی پرونده بابک زنجانی پرداخته است در جدیدترین اقدام خود یکی از شرکای وی را راهی شرکت نفت سپاهان کرده است؟!

بنا بر این گزارش محمدرضا رجائیه که در رسانه های ترکیه به محمد رجایی معروف است از جمله شرکای زنجانی است که در زمان تحریم ها به ثروت عظیمی دست پیدا کرده بود. 

او همچنین مدیر عامل صرافی بانک سرمایه در زمان سرپرستی یاسر ضیایی شیر کلاهی بوده است  و به همین سبب با رضا ضراب تاجر بازداشت شده در آمریکا ارتباط گسترده داشته است.

به گزارش خبرنگار ما، صندوق های بازنشستگی نفت برای وی حکم عضویت در هئیت مدیره شرکتی را صادر کرده است که متعلق به بازنشستگان صنعت نفت است. در واقع شرکت نفت سپاهان (بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین تولید کننده روغن پایه در خاورمیانه) می باشد که حالا میزبان شرکای زنجانی و ضراب شده است.

در واقع وزیری که با صدای آی دزد آی دزد وارد وزارتخانه متول شد حالا یکی از شرکای اصلی ترین کلاهبرداری از این وزارتخانه را که با ادعای همین وزیر به دادگاه کشانده شده است به هیات مدیره یک شرکت مهم داخلی روان کرده است؟!

به گزارش عصر امروز حالا باید دید با آمدن رجائیه به ترکیب هیات مدیره نفت سپاهان و با کارنامه ای که او از همکاری با بابک زنجانی گرفته تا رضا ضراب در پرونده خود دارد در مبادلاتش چه خساراتی دامن اعتبار و آینده شرکت نفت سپاهان را می گیرد، خساراتی که فرش قرمز جناب زنگنه برای این شرکت به ارمغان آورده است!

منبع: عصر امروز

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید