مدیرعامل همراه اول گفت: در ۱۸ سال گذشته همراه اول ۶۲ میلیون سیم کارت فروخته و تعداد مشترکین ثبت شده ۵۴ میلیون مشترک است.

وحید صدوقی امروز در مجمع شرکت ارتباطات سیار ایران اظهار داشت: همراه اول در بین ۹۸۳ اپراتور تلفن همراه دنیا رتبه ۲۳ و از نظر تعداد مشترکان دائمی رتبه ۱۷ را دارد.

مدیرعامل همراه اول افزود: شرکت جرینگ هم اکنون ۳۳ میلیون مشترک رجیفتر شده، ۳ هزار عامل فروش و ۲۸ میلیون تراکنش در سال گذشته داشتند.

وی ادامه داد: جرینگ در آبان ماه سال ۹۱ پس از دو سال پیگیری شرکت جرینگ توانست مجوز ارائه خدمات مالی را از بانک مرکزی درخواست کند که اوج این کار در سال ۹۲ انجام خواهد شد.

وی در بخش دیگر از سخنان خود یادآور شد: همراه اول هم اکنون دو شرکت همراه اول تهران و شرکت توسعه سرمایه گذاری نور دنا را در زیرمجموعه خود دارد.

صدوقی گفت: همراه اول در سال ۹۱ بیش از ۶۵۰ سرویس پیامکی و بیش از ۱۶۰۰ آوای انتظار ارائه کرده است.

صدوقی یادآور شد: همراه اول هم اکنون ۸ مرکز تماس در مراکز استانها دارد.

وی گفت: در ۱۸ سال گذشته ۶۲ میلیون سیم کارت همراه اول فروخته شده و ۵۴ میلیون مشترک ثبت شده است.

مدیرعامل همراه اول یادآور شد: این شرکت برای مشترکین بی آی تی خود که از قبوض بالای ۲۰۰ هزار تومان شروع می شود برنامه های ویژه ای دارد.

صدوقی در بخش دیگری از سخنان خود سهم همراه اول از بازار سیم کارت ایران را ۶۹ درصد و سهم سایر اپراتورها را ۳۱ درصد عنوان کرد.

وی با اشاره به انجام عملیات نوسازی در شبکه همراه اول گفت: پس از انجام نوسازی ظرفیت پیامک همراه اول از ۱۰هزار پیام در ثانیه به ۴۰هزار پیام در ثانیه افزایش یافت.

همچنین ظرفیت اینترنت از ۱۸ صدم گیگابیت در ثانیه به ۲.۲ گیگابیت بر ثانیه افزایش یافت.

همچنین ظرفیت سرویس آماده انتظار از ۲ میلیون مشترک به ۲۰ میلیون مشترک افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران افزود: از سال ۹۰ تاکنون ۳۶۳ میلیون یورو در همراه اول سرمایه گذاری شده است.

وی نرخ قطع مکالمات در شبکه همراه اول را ۶۱ صدم درصد و درجه سرویس دهی در شبکه ۹۹.۵۳ درصد است.

وی گفت: عملکرد سود خالص همراه اول با ۲۴ درصد رشد نسبت به سال ۹۰ به ۱۹ هزار و ۱۶ میلیارد ریال رسیده است.

وی گفت: همچنین در سال ۹۱ سهم پرداختی همراه اول به دولت ۲ هزار و ۸۵۰ میلیارد تومان خواهد بود که البته در اردیبهشت ماه قطعی می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات