پیام مهرداد ویسکرمی به مردم خرم اباد؛

در مرحله دوم انتخابات,بی طرفی رسمی خود را اعلام می دارم.البته بر حسب وظیفه,در انتخابات به دو نفر که به ارزشهای انقلاب نزدیکترند رای خواهم داد.

به گزارش لرستان خبر، پیام دکتر مهرداد ویس کرمی خطاب به مردم حوزه انتخابیه به مناسبت دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انتخابات,در نظام جمهوری اسلامی, نمود و نماد اراده مردم در تعیین سرنوشت خویش است.

فراموش نکنیم که انتخابات گوناگون,حاصل مجاهدت همه کسانی است که در رشد و بالندگی این انقلاب الهی موثربوده اند.

انقلاب اسلامی,به منزله نور الهی است که تا دورترین نقاط عالم,پرتو افکنده است و اینک جمهوری اسلامی,ام القرای همه آزادگان عالم است و همین نکته,رسالت ما را سنگین تر می کند.

 اگر انقلاب اسلامی,از آرمان های بلند خود,غفلت کند, در آینده ای نه چندان دور,نه پشتوانه مردمی خواهد داشت ونه تاب ایستادگی در مقابل دشمن خارجی .از طرفی, ایجاد هیجانات کاذب وبه راه انداختن جنگ سیاسی چپ و راست,اصولگرا و اصلاح طلب و امثال آن, جهت مشارکت احساسی مردم نیز,مدت مصرف مشخصی داشته و جایگزین حضور فعال و آگاهانه توده مردم انقلابی و معتقد نخواهد شد.

اگر می خواهیم,انقلاب اسلامی بماند و در دنیا بدرخشد,بایستی آرمان های بلند آن را نصب العین قرار داده ودر میدان عمل نیز به آن پایبند باشیم.ارزش های انقلاب یعنی ولایت مطلقه فقیه و اطاعت از مصداق کنونی آن,حمایت از مستضعفان و محرومان,خدمت بی مزد و منت به توده مردم,استکبار ستیزی و ظلم ستیزی,عدالت در همه ابعاد آن و پرهیز از امتیازدهی به خواص و احزاب,پرهیز از اشرافی گری,رفع تبعیض در همه ابعاد آن ,پایبندی عملی به حدود و احکام الهی بدون کم و کاست.

این جانب با علم و آگاهی به دشواری کار سیاسی سالم و پاک و پس از میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی, در سال های 1390 و 1394,با رویکرد دینی و فرهنگی ومبارزه با سنت های غلط انتخاباتی لرستان,پا به عرصه انتخابات گذاردم.به این نیت که نه از ارزشها کوتاه بیایم و نه در دام جناح بازی و طایفه بازی,اسیر شوم و نه از راههای غیر اخلاقی و حرام,افکار عمومی را فریب بدهم.

اینک,در پیشگاه مردم و خالق آنان,شهادت می دهم که برای رای آوردن,حتی به تعداد انگشت دو دست هم نماز اول وقتم را به تاخیر نیانداخته ام,چه رسد به این که در چارچوب سیاست متداول,از هر روشی برای پیروزی کمک بگیرم.در هیچ مرحله ای از اصول و آرمان ها و صداقت با مردم,کوتاه نیامده ام و به این دلایل,جریان ارزشی را که خادم آن بوده ام, پیروز میدان انتخابات می دانم و به همه همرزمان و همراهانم افتخار می کنم و دست بوس همه آنها هستم.

به اعتراف بسیاری از مردم,بیشترین رای حلال و بدون شبهه,در سبد انتخاباتی اینجانب ریخته شده است.

  این به معنای تشکیک در سلامت ظاهری انتخابات نیست.بلکه زحمات برگزار کنندگان انتخابات,جای تقدیر و تشکر دارد.

اما عقبه فرهنگی غلط و مشکلات فراوان فرهنگی در انتخابات لرستان وجود دارد که راه را بر انتخاب اصلح,دشوار نموده و هر انسان دلسوزی را نگران می سازد.با عنایت به مقدمات بالا به استحضار مردم شریف شهرستان های خرم آباد و چگنی و بخش های تابعه می رساند که :

1بنده به اندازه لحظه ای از عملکرد خود در انتخابات,پشیمان نیستم و در آینده,نیز این راه پاک و نورانی ادامه خواهد یافت.و همه دلسوزان انقلاب و ارزشها را به یاری می طلبم.

 هزینه انتخاباتی اینجانب نیز حدود یکصد میلیون شده که عمدتا صرف فرهنگسازی انتخاباتی شده است.تمام هزینه از پول حلال و بی توقع تامین شده و از تمام عزیزانی که کمک نموده اند کمال تشکر را دارم.

2در مرحله دوم انتخابات,بی طرفی رسمی خود را اعلام می دارم.البته بر حسب وظیفه,در انتخابات به دو نفر که به ارزشهای انقلاب نزدیکترند رای خواهم داد.حضور افرادی که در ستاد بنده بوده اند,در ستاد دیگران,ارتباطی به ستاد انتخاباتی اینجانب ندارد در عین این که به تشخیص آنها احترام می گذارم.اما جریان ارزشی که بنده در خدمت آن هستم,در خدمت هیچکدام از نامزدهای محترم که به دور دوم راه یافته اند, قرار نخواهد گرفت.

3-از تمام کسانی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان,شرکت نمودند وتمام کسانی که به این حقیر اعتماد نمودند کمال تشکر را دارم .

4-حضور پرشور مردم در انتخابات را ارج نهاده و کسب اعتماد مردم را,به منتخبان این مرحله تبریک عرض نموده و توفیق آنان را در خدمت به مردم و پایمردی بر سر ارزش های انقلاب,خواستارم.

خادم شما  مهرداد ویس کرمی

انتهای پیام/ 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • شهروند

  شنیدم طرفداران ایشون گفتن به اقای ملکشاهی رای میدن چون اصولگراست

  • طاها

   خواهشا"آمار غلط به مردم ندهید اکثرا طرف داران ایشان حامی مرتضی محمودوند هستند چون با محمودوند هم ولایتی هستند

 • بیرانوند

  پ ن پ به 3مخو رای میدن مابه کسی رای میدیم که به ولایت ونظام پایبند باشد همون تفکر اصول گرایی به امید پیروزی اصول گرایان در دور دوم شهر خرم آباد ملکشاهی ومحمودوند

 • یوز

  خیر بنده یکی از هواداران ایشون هستم و نشنیدم طرفداران دکتر ویسکرمی روی شخص خاصی اجماع کنن
  هرکس وابسته به اختیار خودشه
  هرجور بخواد عمل کنه
  نباید به نام دکتر یا طرفداری از دکتر ویسکرمی تموم بشه

 • مسود

  دکتر در پیامش اشاره کرده که خود و جریانش در اختیار هیچ کاندیدی که به دور 2 رفتند قرار نخواهد گرفت و حمایتی نخواهد کرد.ایشان و جریانش اقای ملکشاهی راد را اصولگرا نمی دانند و شده به هرکسی رای بدن به ملکشاهی رای نمیدن مطمعن باشید،

 • حمید رضا

  دکتر ویسکرمی ارزشی ترین کاندیدا در خرم اباد بود حیف این فرد با سواد و باتقوا به دور دوم نیامد متاسفانه یکی از همین نمایندگان که به دور دوم راه یافته دست به بزرگ نمایی می زند از جمله در یکی از سخنرانیهایش که به زبلان محلی است می گوید بنده حق بزرگی به گردن جناب روحانی دارم و اگر به مجلس بروم ایشان باید این حق را ادا کند بخدا ماندهام برای این همه عوام فریبی مگر ایشان چکاره تشریف دارند که بر گردن رئیس جمهور حق دارند از قدیم گفته اند وقتی میخواهی دوروغی بگی یا از زبان مرده بگوه یا از زبان شخص والامقامی که مردم دسترسی بهش ندارند ازش سوال کنند.

 • ناشناس

  ((.اما جریان ارزشی که بنده در خدمت آن هستم,در خدمت هیچکدام از نامزدهای محترم که به دور دوم راه یافته اند, قرار نخواهد گرفت.))
  یعنی چی؟یعنی اونایی که طرفدار ایشون بودن و الان از یکی دیگه حمایت میکنن بی ارزشن؟؟!یا کسانی که از ویسکرمی حمایت کردن ،در خدمتش بودن که الان برن در خدمت دیگران؟؟یعنی این افراد برده هستند؟
  یعنی بمونیم و بذاریم طرفداران آمریکا برن مجلس؟؟
  به نظرم این ناشی از نوعی خودشیفتگی و خود اصلح پنداریه

 • امین

  آقای ویسکرمی عزیز بخداقسم تنها کاندید که نه باند ثروت وقدرت پشتش بود ونه خدای ناکرده به شعور مردم باپول وغذا و...توهین کردآقای حاج مرتضی محمودوند بود و بدون قضاوت واظهار نظر در مورد ویگر کاندیداهاخدا روشاهد میگیریم پاکترین آرا وسالمترین آرا رو اقای محمودوند داشتند .وبه خودم می بالم ازاین مردم مظلوم وشجاع ونجیب حمایت کرده ومی کنم.متاسفانه آقای خاص که شماهم اشاره کردید بخرید رای در محله هایی که ازنظر مالی کمتر برخوردار بودند وهمچنین اسکن رنگی برگه های رای توسط یک مهرساز که کارهمیشه هستش خودش رو به مرحله بعد آورد واین هم کارخداست تایکبار دیگر آزمردم فهیم این دیار تودهنی بخوره.اما من موندم دستگاهای نظارتی چرا توخوابند ویا نمی خان اقدامی کنند.همه مردم این قضیه رو میدونن..البته خدایی هم هست که ناظر برامال همه ماست.من وهمه عزیزانی که این مرد خدا رو حمایت میکنیم به خودمون میبالم به امید خدا مردم خرم آباد برای نه گفتن به این کارهای شیطانی اقدامی انقلابی خواهند کرد تادیگه کسی باتوهین به هویت وشخصیت مردم این دیار با خرید رای و کارهایی ازاین قبیل باهویتشان بازی نکنند.حاج مرتضی محمودوند نماد غیرت شجاعت نجابت ومظلومیت قوم لر

 • سپهوند

  وقتی که اکثریت مجلس اصولگراهستند ما نیز نمایندگان اصولگرا انتخاب خواهیم کرد

 • ناشناس

  انشااله 4مخو از گردونه خارج و آقایان ملکشاهی و محمود وند به مجلس می روند

 • عباس

  ما اشتباه دور قبل رو تکرار نمی کنیم واینبار به ملکشاهی راد رای میدهیم. از همه لایق تره

 • بیرانوند

  خانم محمد ی نیا در روستاهای بیرانشهر کارتهای راپخش کرده وگفته هر که به من رای دهد کارت را امضاءکرده تحویل دهد تا شمارا به مشهد مقدس ببرم آیا این خرید رای نیست ؟

 • ناشناس

  آقای ویسکرمی شما هم مثل بقیه ستاد گرفتید و پوستر و برشور پخش کردید و بنر زدید ،که غالب هزینه هاتون بوده ،کجاش کار فرهنگی بود؟؟فقط چندتا مطلب آسیب شناسی انتخابات توی تلگرام منتشر شد که هزینه ای نداشته

  • حمید

   آقا یا خانم ناشناس چرا جبهه میگیری،حالا یه نفر آدم درست پیدا شده نمیخوای بهش اعتماد کنی چرا تخریبش میکنی،چرا زود قضاوت می کنی،(ممکنه از لحن تندم ناراحت بشی).
   یه روز که از محله مطهری رد میشدم یکی از طرفدارهاش داشت سی دی سخنرانی هاش رو پخش میکرد،یکی هم به من داد. این هزینه کردن نیست؟
   اتفاقا در مورد آسیب شناسی انتخابات بود،این کار فرهنگی نیست؟

 • علی

  بنده به عنوان طرفدار اقای ویسکرمی معتقدم که از بین چهار کاندید راه یافته به دور دوم تنها کاندیدی که صراحتا اعلام کرده اصولگراس اقای ملکشاهی راده و بین چهار تاشونم انصافا اصلح تره.بی معرفتیه اگه اقدامایی رو که واسه شهرمون انجام دادن یادمون بره. پس رای خودم رو به ایشون میدم. انصافا حیفه که کسی بره مجلس که فارسی صحبت کردنم بلد نیست...

 • احمد

  بله آقا علی همانجایی جایی که در مصاحبه با بلوطستان گفته ااصولگرایی من و حتی اجداد موتلفه اییم از تفکر اصولگرایی هاشمی منشا مى گیرد

 • حاتمی

  خیلی جالبه همه نماینده ای میفرستن که با دولت هم جبهه باشه الان بعضیا میخوان هم جبهه با مجلس بفرستن.اگر قراره بودجه ای بیاد از طرف دولت میاد اگه قرار باشه کار عمرانی و ... انجام بشه باید وزیر انجام بده.تهران و اکثر شهرایی که از ما جلوترن نماینده اصلاح طلب و موافق با دولت فرستادن نه مخالف با دولت!!!پس بهتره از کسی که نماینده لیست امید و کاندید مد نظر اصلاحات هست رای بدیم...حمایت دانشجویان علوم پزشکی از دکتر محمد بیرانوندی

نظرات