25 روز مانده به انتخابات دور دوم/

نکته که این روزها در تبلیغات 10 کاندیدای راه یافته به دور دوم بسیار مشهود است تخریب است به این معنی که برخی کاندیدا به جای معرفی برنامه ها و اهداف خود به تخریب رقبای خود می پردازند

به گزارش لرستان خبر، پس از تعطیلات دو هفته ای نوروز، تبلیغات کاندیدای انتخابات مجلس در لرستان در دور دوم وارد مرحله جدیدی شده است.

پس از اینکه در انتخابات هفت اسفند از 7 حوزه انتخاباتی در لرستان 3 حوزه به دور دوم کشید شد کاندیدای راه یافته به دور دوم بازهم به طور غیرقانونی تبلیغات خود را آغاز کرده و تا نزدیکای عید نوروز ادامه داشت که چند روزی به دلیل تعطیلات تبلیغات کم و به شکل بازدید نوروزی انجام شد.

نکته که این روزها در تبلیغات 10 کاندیدای راه یافته به دور دوم بسیار مشهود است تخریب است به این معنی که برخی کاندیدا به جای معرفی برنامه ها و اهداف خود به تخریب رقبای خود می پردازند و در این راه از هیچ اقدامی کوتاهی نمی کنند.

علاوه بر نهار و شام های انتخاباتی که متاسفانه به امری عادی تبدیل شده است و معلوم هم نیست این هزینه ها از کجا تامین میشود، استفاده از مجالس و همایش های مختلف و دادن هدایای مناسبتی و .. نیز به طور جدی در دستور کار برخی کاندیدای انتخابات قرار گرفته است.

مظلوم نمایی روش دیگری است که در دور دوم برخی کاندیدا در دستور کار قرار داده اند تا بدینوسیله مورد ترحم قرار گرفته و بتوانند رای بیش تری جذب کنند

برخی شنیده ها حاکی از این است که یکی از کاندیدا فقط مبلغ 200 میلیون تومان برای هدایا خود در دور دوم کنار گذاشته تا به این طرق بتواند رای زیادی جذب کند.

سه حوزه خرم آباد، بروجرد و دورود-ازنا به دور دوم کشیده است که در 10 اردیبهشت تکلیف کاندیدای راه یافته به مجلس مشخص می شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات