در بیانیه ای

لیست دفتر مرکزی تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان لرستان در حمایت از لیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان استان در مورد مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد.

به گزارش لرستان خبر، بیانیه دفتر مرکزی تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان استان لرستان در حمایت از لیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان استان لرستان در مورد مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

یکی از اعضای این تشکل به لرستان خبر گفت:  شب گذشته نشست مشترک تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان استان لرستان تشکیل و در رابطه با مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای صادر شد که بخش‌هایی از این بیانیه به شرح ذیل است:

بنابه فرمان‌ها مؤکد امام راحل حضرت امام خمینی (ره) و امام حاضر امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) شرکت در انتخابات وظیفه‌ای دینی، شرعی، ملی، عقلانی، سیاسی و الهی است و چه‌بسا در بعضی مقاطع  عدم حضور در پای صندوق‌های رأی گناهی باشد که در رأس گناهان کبیره است بنابراین اهمیت مرحله دوم هم کمتر از مرحله اول نیست.

ضمن تشکر از مردم شریف استان لرستان که در مرحله اول به نامزدهای ارزشی رأی دادند و اکثریت منتخبان مردم دارای تفکر اصولگرایی هستند، بنابراین در مرحله دوم هم مانند مرحله اول به دلیل هوشیاری، بیداری و اقبال مردم آگاه لرستان بار دیگر در بیشتر حوزه‌ها رقابت بین اصولگرایان است.

ما دانشگاهیان استان لرستان از مدیریت هوشمندانه و تلاش مجدانه اعضای سخت‌کوش شورای همگرایی اصولگرایان در شهرها و مرکز استان که با وحدت و همدلی خود سبب موفقیت جریانات ارزشی در استان شدند، نهایت تشکر و قدردانی را داریم.

ضمن احترام به سایر نامزدهای ارزشی که به مرحله دوم ورود پیداکرده‌اند، ما دانشگاهیان لرستان پس از تحقیق و مطالعه‌ی  مواضع نامزدها در ایام انتخابات و بحث بررسی‌های فراوان، از میان لیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان از افراد ذیل حمایت خود را اعلام می‌داریم:

در حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره چگنی محمدرضا ملکشاهی راد، در حوزه انتخابیه بروجرد علاءالدین بروجردی و عباس گودرزی و در حوزه انتخابیه دورود و ازنا حسین گودرزی اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • احمد حسینی

  دانشجویان محترم تحصیل کرده ایا شما نمی بینید کل ایران به اصلاح طلبان رای داده اند پس شما بیدار باشید

 • ناشناس

  مردم احساس تکلیف کردند و از این بابت واقعا حماسه آفریدند و ولی در کوهدشت توسط فرماندار معزول ،رای مردم مظلوم کوهدشت به جیبان ملکشاهی (به قول شما که دارای تفکر ارزشی و اصولگرایی است )ریخته شد . شما به عنوان قشر روشنگر جامعه تکلیف مردم را روشن کنید . البته به صورت رسمی و از باب مصلحت انتخابات کوهدشت را تایید هم کردند و حالا هم دزد نگرفته پادشاه است .

 • اصولگرا

  محمد رضا ملکشاهی راد پیروز انتخابات

 • محمد

  جناب اصولگرا در حموم

 • بیرانوند

  آقای حسینی فکر می کنم سید باشید شما دیگه دروغ نگید کل ایران به اصلاح طلبان رای دادند ؟در ضمن اگه اصلاح طلب شما سخنران قهار ی می باشد تا همه به ایشان رای بدهیم مجلس جایی نیست که همش بگی یک صلوات بگید

 • ناشناس

  انشاءاله ملکشاهی راد تک تاز میدان خواهد شد

 • شهروند

  ب اميد پيروزمحمدرضا ملکشاهي راد

 • فرزند خرم آباد

  امام خمینی (ره) : .... اشخاصی که انتخاب می کنید سوابقشان را مطالعه کنید، بدانید…در زمان سابق چه جور بودند، در زمان انقلاب چه جور بودند، از اول انقلاب تا حالا چه جور بودند و سوابق خانوادگیشان چه هست، عقایدشان چه هست و مقدار معلوماتشان چه هست.
  دکتر محمودوند = اصلح ترین

 • فرزند خرم آباد

   « بهترین کیست؟ من نسبت به شخص، هیچ‏گونه نظرى ابراز نمی‏کنم؛ اما شاخصهائى وجود دارد. بهترین، آن کسى است که درد کشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم یگانه و صمیمى باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافیگرى خودش نباشد. آفت بزرگ ما اشرافیگرى و تجمل ‏پرستى است؛ فلان مسئول اگر اهل تجمل و اشرافیگرى باشد، مردم را به سمت اشرافیگرى و به سمت اسراف سوق خواهد داد. »  (بیانات مقام معظم رهبری در جمع مردم استان کردستان‌ در میدان آزادى سنندج‌ - 22/2/88 )

 • کریم

  بیرانوند پیروز انتخابات دور دوم

 • سلمان

  رای فقط حاج مرتضی محمودوند مرد صادق و با شهامت نه مرد دنیای زر و زور

 • نوید

  سلام. تشکرمیکنم از اظهارات تمامی خوانندگان محترم.به نظرمن
  درخرم آباد ،آقایان بیرانوند و ملکشاهی راهی بهارستان میشوند و
  به نظرم 4سال آینده رقابت بین دونماینده جهت انتصابات بسیار
  جالب خواهدبود و همین نشانه بارز دموکراسی است.

نظرات