نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

لرستان خبر: نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: گروه داعش از نسل کسانی هستند که کربلا را شخم زدند، هدف آن‌ها کربلا و نجف و حرم اهل بیت (ع) است چراکه در دل کینه اهل بیت (ع) را دارند.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمد میرعمادی ظهر امروز در دیدار با اعضای ستاد عتبات عالیات استان لرستان که در بیت امام جمعه خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: امروز در ستاد عتبات عالیات اقشار مختلفی از مردم حضور دارند که عاشقانه فعالیت می‌کنند.

 

وی افزود: گرد هم آوری افرادی مؤمن و متدین و علاقه‌مند به اهل بیت (ع) از موفقیت‌های ستاد عتبات عالیات است که خادمان این ستاد عنوان ماندگاری را برای خود فراهم کرده‌اند.

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، عنوان کرد: برای ورود به مهمانی خداوند نیاز به آمادگی است که خداوند ماه رجب و شعبان را برای مهیا شدن این آمادگی قرار داده است.

 

وی با اشاره به این‌که در این ماه خداوند خود دعوت‌کننده است، تصریح کرد: تلاوت قرآن در همه ماه‌ها خوب است و در این ماه ثواب چندبرابری دارد و در این ماه هر کاری که انجام شود منتسب به خداوند است.

 

میرعمادی با اشاره به این‌که در ماه رمضان زمینه برای نماز جماعت، نماز شب، روزه‌داری، تلاوت قرآن و نماز جمعه فراهم است، بیان کرد: ماه مبارک رمضان زمینه مناسب را برای مشارکت مردمی در بازسازی عتبات عالیات فراهم می‌کند که مسئولان مربوطه باید از این فرصت استفاده کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: خادمین عتبات عالیات کاری که انجام می‌دهند دارای دو ویژگی اخلاص و علاقه است، از سویی هیچ خدمتی بالاتر از خدمت به عتبات عالیات نیست.

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان ضمن تأکید بر این‌که ما هر چه داریم از اهل بیت (ع) است، گفت: اهل بیت (ع) چراغ هدایت ما هستند و نزد خدای متعال بصیرت‌دهنده و شفاعت‌کننده ما هستند.

 

وی با اشاره به این‌که تعرض گروه داعش به عتبات عالیات به منزله نابودی خود آن‌ها است، افزود: گروه داعش از نسل کسانی هستند که کربلا را شخم زدند، هدف آن‌ها کربلا و نجف و حرم اهل بیت (ع) است چراکه در دل کینه اهل بیت (ع) را دارند.

 

میرعمادی بیان کرد: داعش و هم‌پیمانان آن‌ها به دنبال خاموش کردن نور خدا هستند اما کور خوانده‌اند و بدانند که نور خدا خاموش شدنی نیست.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات