جانشین فرمانده انتظامی لرستان:

لرستان خبر: جانشین فرمانده انتظامی لرستان گفت: کلاهبردار لرستانی که به عنوان سرمایه گذاری در بورس اقدام به کلاهبرداری ۶۵ میلیارد ریالی کرده بود با تلاش نیروهای انتظامی دستگیر و روانه زندان شد.

به گزارش لرستان خبر از خرم آباد، سرهنگ علی احمدی تبار امروز در جمع خبرنگاران در خرم آباد اظهار کرد: یک کلاهبردار با معرفی خود به عنوان یک سرمایه گذار و اخاذی از مردم به عنوان سرمایه گذاری در بورس آن ها را فریب داده است.

وی افزود: این کلاهبردار با اخاذی و فریب مردم و جلب رضایت آنان اقدام به دریافت وجه از شهروندان برای سرمایه گذاری و شرکت در بورس کرده است که پول حاصل از این کلاهبرداری ها را صرف خرید خودرو و خانه های گران قیمت در سایر استان ها کرده است.

سرهنگ احمدی تصریح کرد: پس از دریافت گزارشاتی مبنی بر انجام این کلاهبرداری از سوی مردم و شکایات متعددی نسبت به شخص کلاهبردار نیروی انتظامی لرستان نیز دست به کار شده و عملیات اطلاعاتی خود را آغاز کرده است که با انجام یک عملیات غافلگیرانه در شهرستان ازنا دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی لرستان اظهار کرد: متهم دستگیر شده در ابتدا منکر هرگونه جرمی شد اما در مواجهه با افراد شاکی که برای شناسایی متهم در آنجا حضور داشتند و با توجه به شواهد و مدارک موجود لب به اعتراف گشود.

وی بیان کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های صورت گرفته تا کنون به کلاهبرداری مبلغ 65 میلیارد ریال اعتراف و تعداد 294 نفر علیه وی شکایت کرده اند.

سرهنگ احمدی تبار افزود: با تلاش مأموران انتظامی دو نفر از همدستان متهم دستگیر شدند و با ارائه شکایات جدید از سوی مالباختگان رسیدگی به پرونده هنوز ادامه دارد

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات