فرمانده انتظامی لرستان:

لرستان خبر: فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: مأموران انتظامی لرستان توانستند محموله قاچاق مواد مخدر را به وزن 600 کیلوگرم کشف و ضبط کنند.

به گزارش لرستان خبر، سردار محمد قنبری ظهر امروز در جمع با خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: مأموران انتظامی لرستان توانستند محموله قاچاق مواد مخدر را به وزن 600 کیلوگرم کشف و ضبط کنند.

 

وی با اشاره به این‌که این میزان کشف موادمخدر تا‌کنون در لرستان بی‌سابقه بوده است، افزود: در این راستا مأموران نیروی انتظامی لرستان اطلاعاتی مبنی بر حمل محموله قاچاق موادمخدر کسب کردند، که بر این اساس یکی از باندهای قاچاق موادمخدر از محل مبدأ حرکت زیرنظر گرفته شد.

 

فرمانده انتظامی لرستان عنوان کرد: همکاران ما در عملیاتی پیچیده توانستند از بدو ورود این محموله به لرستان که با هدف توزیع موادمخدر در بین خرده‌فروشان به لرستان وارد شده بود، ضبط کنند.

 

وی تصریح کرد: در این زمینه سه نفر که باسابقه نیز هستند، دستگیر و سه دستگاه خودرو و سه قبضه اسلحه جنگی با 1100 عدد فشنگ کشف و ضط شدند.

 

قنبری ضمن تأکید بر این‌ که تلاش پلیس لرستان در جهت به حداقل رساندن جرائم در استان است، بیان کرد: قطعات یک تیربار گرینوف، تعدادی دوربین و اسپری‌های گازی از جمله وسائلی بودند که در بازرسی‌های انجام شده از منازل اعضای این باند قاچاق به دست آمد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات