فرمانده انتظامی خرم‌آباد:

لرستان خبر: فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد گفت: یک هزار و 500 کیلوگرم گیاه دارویی قاچاق به ارزش سه میلیون و 750 هزار تومان در خرم‌آباد کشف شد.

به گـزارش لرستان خبر، حسین نجفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: یک هزار و 500 کیلوگرم گیاه دارویی قاچاق در لرستان کشف شد.

 

وی افزود: در گشت‌زنی که مأموران پاسگاه انتظامی کاکاشرف در این روستا داشتند با مظنون شدن به یک دستگاه وانت پیکان آن را مورد تعقیب قرار دادند.

 

فرمانده انتظامی خرم‌آباد عنوان کرد: راننده خودرو با آگاهی از پلیس اقدام به فرار نمود که با تعقیب و گریز نیروهای انتظامی سرانجام متوقف شد.

 

وی تصریح کرد: در بازرسی که از این دستگاه وانت پیکان به عمل آمد مقدار یک هزار و 500 کیلوگرم گیاه دارویی از نوع مورت کشف و ضبط شد.

 

نجفی ارزش این محموله کشفی را سه میلیون و 750 هزار تومان اعلام و بیان کرد: با دستگیری راننده وانت پیکان، وی برای طی مراحل قانونی به همراه محموله قاچاق به مراجع قانونی ارجاع داده شد.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به وظیفه تمامی دستگاه‌های انتظامی و قضایی در حراست از منابع طبیعی، بنابراین از دستگاه‌های مربوطه تقاضا داریم تا نسبت به برخورد جدی با متخلفان و کسانی که به منابع طبیعی و ملی تعارض می‌کنند، اقدام کنند.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات