مدیرکل مدیریت بحران لرستان:

مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفـت: محورهای خرم‌آباد-پلدختر و پلدختر–اندیمشک که بر اثر شدت بارش باران و ریزش کوه مسدود شده بود بازگشایی شد و مسیر ریلی شمال-جنوب همچنان مسدود است

به گزارش لرستان خبر، رضا آریایی عصر امروز با اشاره به باز شدن محورهای لرستان به خوزستان اظهار داشت: محورهای خرم‌آباد - پلدختر و پلدختر – اندیمشک که بر اثر شدت بارش باران و ریزش کوه مسدود شده بود با تلاش شبانه روزی تیم های امدادی استان بازگشایی شد و در حاضر تردد در این مسیرها انجام می شود.

وی افزود:  آزادراه خرم آباد-پل زال نیز از ساعات اولیه بامداد امروز بازگشایی شده  و تردد در آن انجام می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان با اشاره به اینکه خطر طغیان مجدد رودخانه ها وجود ندارد گفت: بارش باران در استان لرستان کاهش پیدا کرده و احتمال طغیان دوباره رودخانه ها کم است.

وی با اشاره به آبگرفتگی 3500 واحد مسکونی در استان لرستان بر اثر سیل اظهار داشت: در بخش کشاورزی، تاسیسات زیربنایی نیز سیل خسارات سنگینی به استان وارد کرده است.

آریایی در مورد مسدود بودن مسیر راه‌آهن سراسری شمال به جنوب نیز گفت:  قطار محلی مسافربری که دو روز قبل از سمت دورود به اندیمشک در حال حرکت بود حدفاصل ایستگاه کشور و تنگ هفت به علت ریزش کوه و خروج یکی از واگن‌ها از ریل از حرکت بازماند که این مسیر ریلی همچنان مسدود است.

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات