عضو شورای شهر خرم آباد مطرح کرد

عضو شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت:صبر انسان حدی دارد و مجبورم تذکراتی در حضور شهردار بدهم.

به گزارش لرستان خبر، علی جهان‌آرا اظهار داشت سه سال از عمر پربها و گران‌بهای این دوره شورای شهر می‌گذرد و متأسفانه هیچ‌کدام از شعارهای دوره‌ی نامزدی انتخابات شورای شهر که به مردم ارائه کردیم عملی  نشد چراکه مدام می‌گفتیم اولویت‌های ما به‌شرط حضور در مجلس شهری، تعریض خیابان انقلاب و سایر خیابان‌ها و همچنین کمک به توسعه شهر است.

 وی افزود: فکر می‌کردیم عمر این شورا خیلی زیاد است و درنتیجه به پروژه‌های کوچک پرداخته و با بضاعتی که داشتیم کمترین استفاده را بردیم که متأسفانه بخش اعظم آن نیز هدر رفت.

 جهان‌آرا در ادامه بابیان اینکه انتظار داریم شهرداری دارای یک برنامه‌ی جامع مطالعاتی در شهر باشد به این معنی که تمامی انتقاداتی که به شهرداری وارد  و 98 درصد آن نیز صحیح و درست است افزود: ما عدالت عمرانی در شهر را به دلیل نداشتن برنامه نمی‌بینیم چراکه اکثر مدیران و مدیران ارشد شهرداری،  وابسته به افراد و طیف‌های مختلفی هستند و همین معضل نشان می‌دهد که یک گروه منسجم با فرماندهی شهردار حاکمیت بر شهر ندارد.

 وی خطاب به شهردار گفت: شهرداری به‌صورت جزیره‌ای و پدرخواندگی اداره می‌شود و نشان‌دهنده آن است که شما از تمام بضاعت و آن فرصت قانونی که  دولت در اختیار شما گذاشته است استفاده نکرده‌اید.

جهان‌آرا با خاطرنشان کردن اینکه شما بایستی در برابر زیاده‌خواهی‌ها کوتاه نیامده حتی اگر جهان‌آرا در برابرتان باشد افزود: وقتی برنامه‌ای در قالب گفتار عالمانه داشته و نشان دهید که ضابطه‌مند عمل می‌کنید، قطعاً جلوی زیاده‌خواهی مرا خواهید گرفت اما به علت نداشتن برنامه در شهرداری نتیجه‌ای حاصل‌شده که هرکه قدرت و نفوذش بیشتر باشد سهم خواهی بیشتری دارد.

خبر:علی بابایی

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات