دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی لرستان:

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی لرستان گفت: سید حسن خمینی نباید از نام امام خمینی (ره) سوء استفاده کند و به دنبال رانت و استفاده از آقازادگی باشد؛ ما عدم شرکت وی در آزمون اجتهاد را در این راستا می‌دانیم.

به گزارش لرستان خبر، سجاد کاظمی ظهر امروز  گفت: از سید حسن خمینی می خواهیم که در سناریوی کسانی که حیات سیاسی خود را در معرض خطر می بینند، بازی نکند و هر چه زودتر به مسیر انقلاب، امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب باز گردد.

 

وی با بیان اینکه طبق فرمایشات امام خمینی (ره) قانون باید برای همه افراد ملاک باشد، از این رو کسانی که دم از قانون  می زنند و داعیه دار پیروی از خط امام خمینی (ره) هستند نباید خود سردمدار بی قانونی و ایجاد اختلاف در کشور شوند، افزود: سید حسن خمینی نباید از نام امام خمینی (ره) سوء استفاده کند و به نام امام به دنبال رانت و استفاده از آقازادگی باشد؛ در واقع ما عدم شرکت ایشان در آزمون اجتهاد شورای نگهبان را در این راستا می دانیم.

 

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی لرستان با تاکید بر اینکه سید حسن خمینی نباید جایگاه بیت امام خمینی (ره) را به اندازه خانواده هاشمی رفسنجانی تنزل ببخشد، گفت: در شرایط کنونی که کشور ما به دو جبهه ضد انقلاب و انقلابی تقسیم شده است، نباید کسانی خود را پیرو خط امام خمینی (ره) می دانند با اسم امام و راه امام در جبهه ضد انقلاب و دشمن نقش بازی کنند.

 

کاظمی با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه خواص باید بصیرت داشته باشند، بیان کرد: در شرایط کنونی که کشور در شرایط حساسی قرار گرفته و دشمنان خونین و قسم خورده نظام تمام قد چشم به انتخابات دوخته اند، نباید کسانی پیدا شوند که اسم و راه امام خمینی (ره) را خرج خود شیفتگی و غرور کاذب خود کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه ما جوانان انقلابی هرگز اجازه نمی دهیم که راه و تفکر امام  خمینی (ره) دستمایه زیاده خواهی عده ای قدرت طلب که خون خود را رنگین تر از دیگران می دانند شود تصریح کرد: ملاک برای تایید صلاحیت همه کاندیداها شورای نگهبان و قانون اساسی است؛ از این رو کسانی که بر خلاف قانون عمل می کنند ما نیز به پیروی از معمار کبیر انقلاب اسلامی اعلام می کنیم که شما غلط می کنید که می گویید قانون را قبول نداریم قانون شما را قیول ندارد.

 

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم آباد گفت: از جناب سید حسن خمینی می خواهیم در سناریوی کسانی که نان و حیات سیاسی خود را در معرض خطر دیده و حتی توانایی اداره خانواده خود را ندارند، بازی نکند و هر چه زودتر به مسیر امام خمینی (ره)، انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب باز گردد؛ چرا که ما خود را در مقابل خانواده امام خمینی(ره) مسئول می دانیم و هیچ گاه رازی به گرفتار شدن این خانواده در بازی های ورشکستگان سیاسی و خائنین فتنه 88 نیستیم.

 

کاظمی اضافه کرد: به سید حسن خمینی اعلام می کنیم که دست از همراهی با فتنه گران بردارد و سکوت خود را در مقابل عملکرد کسانی که به نام پیروی از خط امام خمینی (ره) به نظام خیانت کردند، بشکند و مسیر خود را با ولایت پذیری از آنها جدا کند.

 

 وی با تاکید بر اینکه ملت ایران بزرگترین پشتیبان شورای نگهبان هستند و از اقدامات قانونی این شورا حمایت می کنند، گفت: اطمینان داریم که شورای نگهبان هیچ گاه مرعوب نام و فشار صاحبان قدرت و ثروت نخواهد شد و این بار نیز نقش خود را به خوبی در پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی و با رد صلاحیت کسانی که لیاقت قرار گرفتن در جایگاه خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را ندارند، ایفاء می کند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • ناصر طولابی

  اسم سید حسن که میاد دهنت رو آب بکش بی دینهای به ظاهر متدین
  انشاءالله که ایشان به پیروی از پدر و جد شریف در صراط مستقیم قرار می گیرد

 • رضا

  <b>من نمیدونم شماها که سن تون به انقلاب و امام و جبهه و جنگ قد نمیده چرا بدون مدرک و دلیل کسی رو متهم میکنید؟ کجاب دین گفته تهمت و غیبت آزاده ؟ فکر نمیکنید آخرتی هم هست و باید پاسخگوی رفتار و اعمال و گفتارمون باشیم؟کجای دین گفته آبروی برادر مومن خودتون رو ببرید؟شما بجای اظهار نظر سیاسی بهتره اول در مورد دین تحقیق و تفحص کنید و مطالعه خودتون رو بالا ببرید بعد وارد سیاست بشید.سیاست ادب میخواد نه بی ادبی و رعایت نکردن حق الناس.</b>

 • فعال سیاسی

  متاسفم که یادگار امام مورد هجمه شما که اسم خودتون را بسیجی گذاشتید قرار گرفته میشه لطف کنید بفرمایید در دفاع مقدس در کدوم محور و عملیات بودید .

 • ناشناس

  خخخخخخخخخخ......اومده درباره نوه امام خمینی نظر بده....بابا یه نگاه ب خودت و اسمت کن بعد نظر بده....تو کجا و سید حسن کجا؟؟؟؟

نظرات