مدیرکل حج و زیارت لرستان؛

مدیرکل حج و زیارت لرستان گفت: پیکر 8 تن دیگر از جان‌باختگان لرستانی حادثه منا صبح امروز به کشور منتقل شد.

به گزارش لرستان خبر، محمد خسروی اظهار داشت: روز گذشته پیکر 104 تن از حجاج ایرانی وارد کشور شد و پس از استقبال در فرودگاه مهرآباد برای تشخیص هویت و طی کردن مراحل قانونی به پزشکی قانونی منتقل شدند.

 

 

وی با بیان اینکه روز گذشته پیکر 9 تن از حجاج لرستانی نیز به کشور منتقل شد، افزود: بنا شد پس از انجام مراحل قانونی پیکر حجاج لرستانی از طریق هواپیما به فرودگاه خرم‌آباد منتقل شود اما به دلیل طول کشیدن کار شناسایی این حجاج، شب گذشته ساعت یک بامداد از طریق آمبولانس پیکر آن‌ها از تهران به استان منتقل شد.

 

 

مدیرکل حج و زیارت لرستان عنوان کرد: هم‌زمان با سراسر کشور مراسم تشییع پیکر حجاج لرستانی ساعت 10 صبح در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود.

 

 

وی به ورود پیکر 114 نفر  دیگر از حجاج ایرانی به کشور خبر داد و بیان کرد: صبح امروز پیکر  هشت تن دیگر حجاج لرستانی به کشور وارد شد.

 

 

خسروی تصریح کرد: صبح امروز از کاروان 29013 الیگودرز پیکر علی رازانی، جان علی قائد رحمت، سبز خدا قائد رحمت، ماشاالله خورشیدوند، قدرت پاپی، مرادی آب روش و قاسم رسام به کشور منتقل شد.

 

 

وی با بیان اینکه پیکر پنج‌ تن از این حجاجی که امروز به کشور منتقل شدند قبلاً جزء مفقودین این حادثه بودند، اظهار داشت: پیکر این حجاج پس از طی کردن مراحل تشخیص هویت و صدور جواز تا آخر وقت امروز به استان لرستان منتقل می‌شوند.

 

 

مدیرکل حج و زیارت لرستان افزود: متأسفانه در حادثه منا از دو کاروان بروجرد، الیگودرز، ازنا و دورود 32 نفر از حجاج جان خود را از دست دادند.

 

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات