جوان فلسطینی که با دیدن صحنه تیراندازی یک نظامی صهیونیستی به سمت دوستانش به خشم آمده بود، با در دست گرفتن سنگی به سمت این نظامی صهیونیست حمله می‌کند و او با وجود در دست داشتن سلاح پا به فرار می‌گذارد.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) در صحنه‌ای ماندگار که نشانگر بزدلی نظامیان تا بن دندان مسلح و اشغالگر صهیونیستی در برابر جوانان غیور فلسطینی است، یک نظامی مسلح صهیونیست با ذلت تمام از ترس جوان فلسطینی که هیچ سلاحی جز سلاح ساده و ابتدایی «سنگ» در دست نداشت، فرار می‌کند.

 

 

«ماهر فروخ» جوان فلسطینی که با دیدن صحنه تیراندازی یک نظامی صهیونیستی به سمت دوستانش در ورودی شمالی شهر البیره واقع در وسط کرانه باختری به خشم آمده بود، با در دست گرفتن سنگی به سمت این نظامی صهیونیست حمله می‌کند و او با وجود در دست داشتن سلاح پا به فرار می‌گذارد.

 

 

این صحنه استثنائی و بی‌سابقه که در جریان آن جوان فلسطینی فاقد سلاح تنها با اتکا به اعتقادش به حقانیت مساله فلسطین نظامی صهیونیست را تحت تعقیب قرار می‌دهد، نشانگر پوشالی بودن اسطوره ارتش شکست ناپذیر صهیونیستی است و نظامیان این رژیم حتی جرأت مقابله با جوانان فلسطینی که دست خالی با آن‌ها می‌جنگند را هم ندارند.

 

 

اما نظامیان ارتش صهیونیستی که به استفاده بی‌رویه و بی‌رحمانه از قدرت نظامی خود علیه فلسطینیان شهرت دارند، با خودروی نظامی جیپ این جوان فلسطینی را در حال تعقیب سرباز صهیونیستی زیر گرفتند تا انتقام وحشیانه‌ای از این جوان قهرمان و شجاع فلسطینی بگیرند و او را بازداشت کنند.

 

 

تصاویر زیر صحنه‌های مربوط به این تعقیب و گریز نظامی صهیونیستی توسط جوان فلسطینی را نشان می‌دهد که صفحه جدیدی را در تاریخ افتخارات و رشادت‌های ملت آزادی خواه فلسطین ثبت کند:

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات