رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد:

رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد گفت: سه پایگاه امداد و نجات جاده‌ای بروجرد با تمامی تجهیزات برای اسکان اضطراری و امدادرسانی به مسافران گرفتار در برف و کولاک آماده شده اند.

به گزارش لرستان خبر، محمد کرمی اظهار داشت: در حال حاضر در محورهای مواصلاتی شهرستان بروجرد تردد خودروهای مختلف روان است و هیچگونه مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

 

وی با اشاره به امداد رسانی نیروهای هلال احمر این شهرستان در طی 24 ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی بروجرد افزود: در 24 ساعت گذشته بیش از 70 مورد امدادرسانی در محورهای مواصلاتی این شهرستان که عمده ترین آنها نصب زنجیر چرخ توسط نیروهای امدادی بوده انجام شده است.

 

رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد با اشاره به فعالیت مستمر و شبانه روزی سه پایگاه امداد و نجات جاده ای این شهرستان عنوان کرد: سه پایگاه امدادی اشترینان در محور بروجرد به ملایر، زالیان در محور بروجرد به اراک و سلمان در محور بروجرد به خرم آباد با در اختیار داشتن تمامی امکانات مورد نیاز آماده خدمت رسانی به مسافران در تمامی ساعات شبانه روز هستند.

 

وی با اشاره به خدمات ارائه شده در پایگاه های امداد و نجات جاده ای این شهرستان بیان کرد: اسکان اضطراری تعدادی از مسافران در پایگاه های هلال احمر، اسکان اضطراری برخی مسافران که به دلیل نقص فی خودوری خود در راه مانده بودند، توزیع انواع اقلام غذایی و کمک های اولیه و تسهیل در تردد خودروها از جمله اقداماتی است که در شبانه روز گذشته توسط نیروهای امدادی هلال احمر این شهرستان انجام شده است.

 

کرم با تأکید بر اینکه تا بهبود شرایط جوی شهروندان از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند، تصریح کرد: هم اینک مشکلی در محورهای مواصلاتی این شهرستان برای تردد خودروها وجود ندارد اما با توجه به شرایط جوی حاکم در ساعات آینده توصیه می شوند در صورت نیاز به خروج از شهر شهروندان خودروی خود را به تجهیزات ایمنی همچون زنجیر چرخ مجهز کنند چراکه تردد بدون زنجیر چرخ در این محورها امکان پذیر نیست.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات