یک منبع محلی در استان نینوای اعلام کرد فردی که به "شکارچی موصل" مشهور شده است در چهار محله شهر اعلام موجودیت کرده است. ظهور این تک تیرانداز در چارچوب خیزش مردم موصل برای رهایی از چنگ داعش مورد توجه قرار گرفته است.

یک منبع محلی به شبکه خبری سومریه گفت: «سیر شتابنده حوادث ظرف 24 ساعت گذشته در ظهور شخصیت شکارچی موصل نقش داشته است. وی در چهار محله از جمله محله السکر اعلام موجودیت کرده است» و مستقیم، گشتی های پیاده داعش را هدف قرار می دهد.

این منبع - که نخواست نامش فاش شود – افزود: «ظهور شکارچی موصل – اسمی که اهالی روی او گذاشته اند – باعث دلگرمی مردم شده و امیدواری زیادی را در میان آنها ایجاد کرده است. این اتفاق باعث تقویت روحیه مقاومت مردمی در برابر گروه تروریستی داعش شده است.»

وی خاطرنشان کرد: «گستردگی دامنۀ تحرکات این شکارچی در چهار محله دور از هم این باور را به وجود آورده است که شکارچی موصل یک نفر نیست، بلکه یک گروه است.»

این منبع آگاه افزود جوانان انقلابی شهر با تکیه بر تجربه های نظامی پیشین خود و با استفاده از امکانات و تجهیزات موجود برای مقابله با داعش، شروع به تشکیل گروه های مقاومت کرده اند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات