کاندیدای ائتلاف ۵ نفره در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا نامه محرمانه رهبر معظم انقلاب مبنی بر برکنری مشایی را منتشر کردید گفت: افشای نامه برکناری مشایی مورد موافقت سایت شخصی حضرت آقا بود.

حجت السلام محمد حسن ابوترابی فرد در حاشیه نشست دانشجویی که امروز شنبه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا نامه ی برکناری رحیم مشایی را افشا کردید گفت: من بعد از اینکه خبر نامه ی برکناری را منتشر کردم مصاحبه ای انجام دادم که در سایت شخصی آقا منتشر شد و فکر می کنم حضرت آقا با این انتشار این نامه موافق بوده اند واین کار من مورد تایید قرار گرفت.


وی در پاسخ به سوال مهر مبنی بر اینکه اخباری منتشر شده که شما را کاندیدای دولت معرفی می کند گفت: من اطلاعی از این خبر ندارم لذا کاندیدای دولت نیستم.


ابوترابی فرد در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه اگر در نظر سنجیها به عنوان کاندیدای ائتلاف ۵ گانه نباشید چه خواهید کرد گفت: ما با این ساز و کار وارد شدیم که در نهایت یک نفر از این ائتلاف بیرون بیاید و اگر انتخاب نشوم این ساز و کار را قبول خواهیم کرد هر چند نتیجه نظرسنجی ها هنوز کامل نشده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات