سردار نقدی:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین شجاعت در مقابل دشمنان را مهم ترین ویژگی رئیس جمهور آینده خواند و گفت: رئیس جمهور سازش کار نمی خواهیم.

محمدرضا نقدی امروز در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات اظهار کرد: حضور گسترده ملت در انتخابات مقدمه خلق حماسه سیاسی را رقم زده و پرده از چهره زشت دشمنان غربی بر می دارد.

وی اقبال اسلام در جهان امروز را رو به افزایش عنوان کرد و افزود: سربلندی و پیشرفت کشور در جهان مدیون مقاومت و ایستادگی ملت ایران است و بطور حتم با سازش هرگز به این نقطه نمی رسیدیم.

نقدی با ترسیم صحنه نبرد در جبهه اقتصادی تصریح کرد: آمریکا برای جلوگیری از اثبات قابلیت تمدن سازی اسلام و جبران عقب ماندگی شدید خود و همچنین مهار پیشرفت سریع ایران تحریم های گسترده و بی سابقه اقتصادی علیه نظام جمهوری اسلامی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی زیر فشار قرار دادن کشورهای طرف قرارداد با ایران به منظور افول در تعامل اقتصادی را از جمله موارد نبرد اقتصادی دشمن خواند و بیان کرد: دشمن در بعضی از کشور ها به کشت پسته پرداخته است تا صادرات این محصول را در ایران به چالش بکشاند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه آمریکایی ها برای تخریب بازار فرش ایران تولید طرح هایی مشابه فرش ایرانی را در پاکستان آغاز کرده اند، گفت: موارد مذکور همان دست های چدنی و شکستنی زیر دستکش های مخملی است و نباید گول آنها را خورد.

*رئیس جمهور سازش کار نمی خواهیم

وی به نبرد با دشمن در جبهه فرهنگی و اجتماعی کشور اشاره کرد و یادآور شد: ایجاد شکاف فرهنگی بین جمعیت آمریکا و حل شدن فرهنگ های مهاجر در فرهنگ آمریکایی موجب شده تا این کشور سلطه جو نبرد دیگری در قالب جنگ فرهنگی با ایران آغاز کند.

نقدی اضافه کرد: افزایش فساد اخلاقی در غرب و فروپاشی بنیان خانواده از دیگر موضوع ها در افزایش جنگ فرهنگی آمریکا علیه ایران است.

وی روند رو به کاهش اقبال نخبگان کشورهای جهان به پذیرفتن تابعیت آمریکا را از موضوع های جنگ فرهنگی آمریکا علیه ایران دانست و اظهار کرد: ۸۰ درصد مهاجران به آمریکا حاضر به پذیرش تابعیت این کشور نیستند و می خواهند هویت ملی خود را حفظ کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه تولد ۴۰ درصد کودکان نامشروع در آمریکا نشانه بالا بودن آمار تجاوز جنسی و تعرض به حریم خصوصی افراد در این کشور است، افزود: عامل مذکور نشان می دهد آمریکا می خواهد دستاوردهای فرهنگی و اسلامی جمهوری اسلامی ایران را به چالش کشیده و استحاله فرهنگی را در کشور رقم بزند.

وی شجاعت و مقاومت در مقابل دشمنان خارجی را یکی از مهم ترین ویژگی های رئیس جمهور آینده برشمرد و تاکید کرد: رئیس جمهور سازش کار نمی خواهیم زیرا هر گونه سازش با غرب برای ما دستاورد خوبی به همراه ندارد.

*تضعیف هویت مذهبی مردم ایران از برنامه های استحاله فرهنگی غرب است

نقدی با اشاره به کشف ۷۰۰ تن مواد مخدر در ایران توسط نیروهای انتظامی در سال ۹۱، تصریح کرد: کشف مواد مخدر مذکور در کشور نشان دهنده توطئه دیگری از طرف غرب برای نابودی جوانان است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین رشد قارچ گونه رسانه های ضد ایرانی در آمریکا و افزایش شبکه های فاسد ماهواره ای را دلیل جنگ فرهنگی غرب علیه ایران خواند و گفت: اعطای جایزه اسکار به فیلم های ضد ایرانی و… از جمله برنامه هایی است که غرب در تقابل با پیشرفت انقلاب اسلامی در جهان استفاده می کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات