رییس دانشگاه ارومیه، گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات توانمندی نظام جمهوری اسلامی و مردمی بودن آن را ثابت می کند.

دکتر حسن صدقی افزود: حضور مردم در انتخابات برنامه های شوم دشمن را که سعی در ایجاد شکاف بین مردم و نظام بودند را خنثی کرده و انها را مایوس می کند.

وی ادامه داد: با برگزاری انتخابات پرشور، دشمن متوجه می شود که نظام اسلامی نظامی مردمی است، بنابراین فکر پلید دخالت در امور کشور از خود دور خواهد کرد، چرا که تجاوز به نظام در واقع رودررویی با مردم است و استکبار به خوبی می داند که درگیری با مردم اثرات زیانباری به دنبال خواهد داشت همچنان که استکبار در عراق و سوریه زمین گیر شده است.

رییس دانشگاه ارومیه با اشاره به اینکه نظام ما یک نظام ولایی است، اظهارکرد: در همین راستا کاندیداها نباید از خط و خطوط ولایی خارج شوند.

وی همچنین حفظ استقلال نظام و قدرت هسته ای، عدم وابستگی به قدرتها، عدم خودباختگی و خود کم بینی در مقابل نظام های استکباری، حفظ ارزش های نظام بالاخص شهدا و حفظ و تقویت توانمندی های اقتصادی نظام را از ویژگی های یک رییس جمهور برشمرد.

صدقی اظهار کرد: مهمترین انتظار جامعه دانشگاهی از کاندیداها این موضوع است که از توانمندی های علمی کشور غافل نباشند و به تولید علم و تکنولوژی توجه ویژه ای داشته باشد.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه همه مردم مخصوصا دانشگاهیان مشارکت فعال و بهینه ای در انتخابات خواهند داشت، افزود: نهایت انتخابات، انتخاب یک شخص یا یک تفکر به عنوان رییس جمهور نیست، بلکه ضربه محکمی به دشمن است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات