حسن روحانی چندی پیش در برنامه تلویزیونی با انتقاد از سفرهای پر هزینه و بی فایده مسئولان به کشورهای خارجی، عارف را مدنظر داشته است.

  حسن روحانی چندی پیش در برنامه تلویزیونی با انتقادی هدفمند و جهت دار از سفرهای پر هزینه و بی فایده مسئولان به کشورهای خارجی اظهار داشت: " عدالت یعنی یک مسئول یک هواپیمایی برمی دارد فقط زن و بچه های خود و خبرنگاران را همراه خود به سفری نبرد بلکه کارآفرینان را در آن سفر به همراه داشته باشد؛ باید از ترکیه یاد بگیریم که وقتی مقامی از این کشور به جایی سفر می کند ۱۰۰ تا ۲۰۰ کارآفرین را همراه خود می برند… "

در وهله اول و با توجه به پرونده سفر محمود احمدی نژاد به نیویورک که با همراهی تعدادی از جمله اعضای خانواده و فامیل های رئیس جمهور صورت گرفت و طرح آن در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس؛ افکار عمومی بدین سمت جلب شده باشد اما توجه به حلقه های دیگر نشان می دهد، هدف اصلی روحانی فراتر از این مسئله بوده و مصادیق دیگری در دولت های قبل دارد که از جمله می توان به خبر زیر اشاره کرد.

« یکی از کارکنان سفارت جمهوری اسلامی ایران در جاکارتا با ارسال نامه ای از ولخرجی های آقای عارف در سفر هفته گذشته به اندونزی خبر داد.

وی از ۶۰ نفر بودن هیئت علیرغم اینکه فقط ۳ نفر از آنان از جنبش عدم تعهد دعوت رسمی داشتند پرده برداشته و در نامه خود به حضور همسر آقای عارف با چهار همراه، استفاده از بنزهای آخرین مدل استیجاری، سکونت در هتل های گران قیمت، خریدهای کلان و بی بند و باری بعضی از اعضا این هیئت اشاره کرده است.

چاپ متن کامل این نامه که در پایگاه اینترنتی بازتاب آمده به دلیل وجود بعضی نکات برای روزنامه جمهوری اسلامی مقدور نمی باشد. نویسنده نامه تاکید کرده علیرغم اینکه احتمال می دهد از کار برکنار شود یاد آور شده این نامه را با احساس وظیفه شرعی نوشته و سکوت در برابر این بی شرمی ها را به خاطر یک شغل کوچک یا چند صباح ماموریت خارج از کشور جایز نمی داند.

روزنامه جمهوری اسلامی ۱۲/۰۲/۱۳۸۴»

این روزها اختلافات میان دو نامزد موسوم به اصلاح طلبان بالا گرفته است و هر روز شاهد هستیم که آقایان و طرفدارانشان هرروز در رسانه ها و سخنرانی هایشان علیه یکدیگر افشاگری می کنند.

این اختلافات، بحرانی را در این جریان بوجود آورده است و چهره های شاخص شان را نسبت به پایین آمده آرا و محبوبیت بسیار نگران کرده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات